Ciocia Liestyle i Jakub Kosel zostali rodzicami! Jaka jest płeć i imię dziecka? Wiemy!

2021-01-24 16:53 RD
Jakub Kosel
Autor: WBF Jakub Kosel

Para influencerów doczekała się swojego pierwszego dziecka! Ciocia Liestyle i Jakub Kosel zostali rodzicami. Pochwalili się tym, a jakże, w mediach społecznościowych. Co wiemy o potomku gwiazd internetu? Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Jakub Kosel jest mega znanym modelem w Polsce. Największą popularność dał mu udział w programie Top Model. Od tego czasu nie może on narzekać na brak pracy. Nie może również narzekać na brak fanów. Tylko na Instagramie obserwuje go blisko 300 tysięcy osób. Od jakiegoś czasu Jakub kogel spotyka się z popularną influencerką, Ciocią Liestyle, czyli Agnieszką Wilczewską. Zakochani od jakiegoś czasu spodziewali się dziecka. To - pod koniec stycznia 2021 roku - przyszło na świat. 

ESKA XD #014

Młodzi rodzice pochwalili się tym w mediach społecznościowych. Na profilu Cioci Liestyle pojawiło się zdjęcie dziecięcej rączki z krótkim podpisem. 

Michalina 24.01.2021 💗💗💗

Z kolei na profilu Jakuba Kosela pojawiło się tylko jego zdjęcie, na którym widać ogromne wzruszenie. Jest też wideo, na którym słychać płacz malutkiego dziecka i płaczącego, świeżo upieczonego tatusia. 

NAJNOWSZE