Doda wyjechała na wakacje! Wbiła szpilę Małgosi i Radkowi? TE SŁOWA są mocne!

2021-01-23 13:28 RD
Doda
Autor: MARCIN SMULCZYNSKI / SUPER EXPRESS

Doda dzieli się z fanami ważnymi wydarzeniami w jej życiu. Nie przesadza jednak z ilością relacji. Ostatnio przyznała, że wyjechała na wakacje. Wiele osób twierdzi jednak, że przy okazji wbiła szpilę Małgosi i Radkowi, którzy również są na egzotycznych wakacjach. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Doda jest jedną z najpopularniejszych osobowości medialnych w Polsce. W mediach społecznościowych śledzą ją setki tysięcy osób. Gwiazda bardzo lubi być w bliskim kontakcie ze swoimi fanami. Nic więc dziwnego, że na jej profilach pojawia się sporo postów. Doda jednak nie relacjonuje każdego momentu swojego życia. Pokazuje tylko to, co uważa za stosowne. I tak ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać piosenkarkę w stroju kąpielowym i okularach przeciwsłonecznych. 

Ok bitches. Teraz pokaże Wam jak normalni ludzie,nieuzależni od atencji potrafią spędzać wakacje. BEZ PRZYKLEJONEGO TELEFONU DO RĘKI i TRUMAN SHOW na instastory. Za tydzień się odezwę

napisała gwiazda. 

ESKA XD #014

Wiele osób twierdzi, że tymi słowami Doda chciała wbić szpilę swojemu byłemu mężowi i jego żonie, Małgosi Rozenek-Majdan. Ich rodzinka jest bowiem na egzotycznych wakacjach i szczegółowo relacjonuje wyjazd w mediach społecznościowych. Myślicie, że mogło o to chodzić? 

NAJNOWSZE