Rihanna

i

Autor: PhotosByDutch / SplashNews.com/East News

Ciężarna Rihanna mówi to, co wszyscy chcieli usłyszeć. Aż szok, że to już 6 lat!

2022-04-13 11:36

Rihanna wręcz promienieje! Ciężarna wokalistka pojawiła się na okładce najnowszego numeru amerykańskiego Vogue'a. Wewnątrz czasopisma ukazał się obszerny wywiad z artystką, która niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda zdradziła kilka informacji na temat jej nadchodzącej płyty. Fani czekali na to od dawna!

Od momentu ogłoszenia, że jest w ciąży, Rihanna regularnie chwali się swoim ciążowym brzuszkiem. Wokalistka bierze udział w pokazach mody, a teraz pojawiła się na okładce amerykańskiego Vogue'a. Przy okazji piosenkarka udzieliła obszernego wywiadu, w którym zdradziła, jak czuje się w stanie błogosławionym, a także wyjawiła kilka sekretów dotyczących brzmienia jej nadchodzącego krążka. Dziewiąty album studyjny Rihanny jest zdecydowanie jednym z najbardziej wyczekiwanych przez wszystkich fanów muzyki. Piosenkarka zapowiada go właściwie od 2018 roku. Do tej pory nie podała jednak tak wielu szczegółów. Artystka przyznała wprost, że bycie w ciąży sprawiło, iż zaczęła inaczej patrzeć na swoją karierę muzyczną, która w ostatnim czasie odeszła na dalszy tor. Fani będą zachwyceni! 

Sonda
Co sądzisz o ciążowych stylizacjach Rihanny?

Rihanna o nowej płycie

Na tę wiadomość fani czekali od lat. Rihanna oficjalnie przyznała, że stale pracuje nad nową muzyką, jednak jej nadchodząca płyta będzie się różnić od pierwotnego zamysłu. Wpływ na to ma oczywiście ciąża artystki.

Patrzę na mój następny projekt zupełnie inaczej, niż wtedy, kiedy planowałam go wydać. Myślę, że ten sposób bardziej mi odpowiada, o wiele bardziej. Jest autentyczny, jest dla mnie zabawą i zdejmuje ze mnie dużo presji - powiedziała.

Myślicie, że gwiazda wyda swój najlepszy album w karierze? Dyskografię Rihanny zamyka wydany w 2016 roku krążek Anti.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane