Ciężarna Katy Perry z psem na rękach odwiedza koleżankę. Po drodze... FAST FOOD!

2020-08-12 18:43 nk
Katy Perry
Autor: PORJ, JATE/Backgrid/East News

Katy Perry odlicza już dni do porodu. Wciąż jednak prowadzi aktywne życie towarzyskie. Paparazzi przyłapali ją w drodze do koleżanki. Piosenkarka niosła na rękach swojego psa, Nuggeta. Po drodze wstąpiła do restauracji fast food, gdzie zamówiła przekąskę.

Katy Perry spodziewa się pierwszego dziecka. Piosenkarka jest w ciąży ze swoim narzeczonym, Orlando Bloomem. Poród już naprawdę niedługo, jednak - jak mogliśmy ostatnio zobaczyć - gwiazdę wciąż rozpiera energia!

Katy Perry z psem na rękach

Okresu oczekiwania na poród Katy Perry nie zamierza spędzać w domu. Przeciwnie - artystka wciąż prowadzi aktywne życie towarzyskie. Niestety, Katy pożegnała nadzieję na nieprzytycie w ciąży. Gwiazda już sporo przybrała, ale ma do tego ogromny dystans i - jak sama przyznaje - po prostu cieszy się swoim stanem bez narzucania sobie specjalnych ograniczeń.

Dowodem na to są choćby nowe zdjęcia Katy Perry. Ciężarna piosenkarka była widziana w drodze do przyjaciółki. Po drodze narzeczona Orlando Blooma wstąpiła do drive-thru jednej z restauracji z fast foodem. Artystce towarzyszył jej piesek, Nugget, którego nosiła na rękach.

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE