Emily Ratajkowski skończyła pisać książkę. Zbiór jej esejów ma tytuł My Body

2020-10-16 16:03 es
Emily Ratajkowski
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Emily Ratajkowski to światowej sławy modelka. Jednak jakiś czas temu ogłosiła, że zamierza spróbować sił w zupełnie nowej branży. Emily Ratjkowski napisała książkę! Zbiór esejów zatytułowała My Body.

Emily Ratajkowski to jedna z najsławniejszych modelek. Cały świat zachwyca się jej dziewczęcą urodą, płaskim brzuchem i piekielnie seksowną figurą. Najwyraźniej modelka chciała pokazać wszystkim, że poza ładną buzią ma też coś do powiedzenia. Kilka miesięcy temu Emily Ratajkowski zapowiedziała, że napisze książkę. Teraz pokazała efekty swojej pracy.

Książka Emily Ratajkowski gotowa

Modelka nieźle wszystkich zaskoczyła, gdy ogłosiła, że pandemia zainspirowała ją do nowego przedsięwzięcia. Podczas lockdownu Emily Ratajkowski napisała książkę! Gwiazda pochwaliła się efektem swojej pracy na instagramie.

ESKA XD #006

Emily Ratajkowski zdradziła, że jej zbiór esejów będzie zatytułowany My Body. Książka zostanie wydana przez Metropolitan Books.

To surrealistyczne pracować z wydawnictwem, które opublikowało tak wielu pisarzy, których podziwiam (Noam Chomsky! Edward Snowden!) Teraz czas zabrać się do pracy!

Pisała entuzjastycznie modelka.

Jesteście ciekawi, co napisała Emily Ratajkowski?

NAJNOWSZE