Ariana Grande "śpiewa o seksie z nowym chłopakiem"? O czym będzie album Positions?

2020-10-28 16:02 es
Ariana Grande
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zagraniczne media już spekulują nad albumem Positions! O czym będzie tam śpiewać Ariana Grande? The Sun donosi, że wokalistka poświęci nadchodzący krążek swojemu nowemu chłopakowi. Podobno będzie mnóstwo tekstów o ich seksie!

Wygląda na to, że Ariana Grande przeszła poważną metamorfozę. Przeszła przez zamach terrorystyczny na koncercie, śmierć ex Mac Millera i głośne zerwanie zaręczyn z Petem Davidsonem. Album Positions pokaże nam, kim jest dziś Ariana Grande. The Sun donosi, że to pewna siebie, wyzwolona seksualnie kobieta.

Ariana Grande "śpiewa o seksie z nowym chłopakiem"

The Sun donosi, że album Positions będzie bardzo pikantny. Szósty album Ariany Grande ma zawierać szczegółowe opisy o całonocnych igraszkach z jej nowym kochankiem, Daltonem Gomezem.

ESKA XD #007

Ariana Grande i Dalton Gomez zaczęli spotykać się na początku roku, po tym, jak zostali przedstawieni przez wspólnych znajomych.Nowy chłopak gwiazdy ma 27 lat i jest agentem nieruchomości. Z artykułu The Sun można też wnioskować, że jest niezłym kochankiem.

W refrenie do utworu 34 + 35 [Ariana Grande] błaga: „Czy możesz nie spać całą noc? Pieprz mnie do świtu?. Inne fragmenty to „Oglądamy filmy, ale dziś nic nie widzieliśmy". W innym wersie śpiewa: „Sąsiedzi krzyczą„ Trzęsienie ziemi! ”. 1.5 kiedy sprawię, że łóżko się trzęsie ”.

Czytamy na The Sun.

Portal donosi także, że w piosence Nasty Ariana Grande mówi swojemu kochankowi: „Obiecuję, że dam ci to, jakbyś nigdy tego nie miał, robię to tak dobrze. Trudno będzie zerwać z nałogiem”.

Poza tym Ariana Grande nazywa również swojego nowego chłopaka „Jedynym” i przyznaje, że bała się, że zostanie sama na zawsze, zanim on pojawił się w jej życiu.

Waszym zdaniem relacja Ariany Grande z Daltonem Gomezem jest tak namiętna, jak interpretuje to The Sun?

NAJNOWSZE