Naya Rivera nie żyje. Ciało gwiazdy Glee zostało odnalezione w jeziorze!

2020-07-13 21:23 nk
Naya Rivera
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Naya Rivera zaginęła w środę, 8 lipca 2020, podczas pływania z 4-letnim synkiem łodzią po kalifornijskim jeziorze Piru. Choć śledczy już kilka godzin później oświadczyli, iż nie ma szans, by gwiazda Glee mogła odnaleźć się żywa, jej bliscy wciąż nie tracili nadziei. Niestety, najczarniejszy scenariusz właśnie się potwierdził. Ciało Nayi zostało wyłowione z akwenu.

Naya Rivera nie żyje. Choć od kilku dni śledczy mówili wprost, że obecnie poszukują ciała aktorki Glee, bo nie było szans, by odnalazła się żywa rodzina gwiazdy wciąż nie traciła resztek nadziei.

W weekend matka, ojciec i brat Nayi, a także jej były mąż, Ryan Dorsey, pojawili się nad kalifornijskim jeziorem Piru, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni. Yolanda Rivera brała nawet udział w poszukiwaniach, a reszta rodziny odczyniała rytuały w wodzie.

Ciało Nayi Rivery odnalezione

Niestety, śmierć Nayi Rivery została potwierdzona. Ekipy poszukiwawcze odnalazły ciało zaginionej aktorki w jeziorze Piru. Władze hrabstwa Ventura, w którym znajduje się zbiornik wodny, poinformowały, że z wody wyłowiono zwłoki ludzkie. Informatorzy z policji potwierdzili w rozmowie z amerykańskim serwisem TMZ, że to Naya Rivera. W najbliższym czasie ma odbyć się konferencja prasowa, podczas której ta informacja zostanie oficjalnie podana do wiadomości publicznej.

Kim była Naya Rivera?

Naya Rivera urodziła się 12 stycznia 1987 w Santa Clarita. Pierwszą rolę otrzymała jako 4-latka. Miała na koncie gościnne role w serialach CSI: Miami i Słoneczny Patrol, jednak największą sławę przyniosła jej rola cheerleaderki Santany Lopez w musicalowym serialu Glee.

W 2010 roku Naya Rivera znalazła się na 61. miejscu zestawienia 100 najgorętszych kobiet wg miesięcznika Maxim, w 2011 r. awansowała na na 43., a rok później na 27. miejsce.

4 października 2013 roku Naya Rivera zaręczyła się z raperem Big Seanem, ale para rozstała się w kwietniu 2014, kiedy Sean poznał Arianę Grande.

19 lipca 2014 w Meksyku poślubiła Ryana Dorseya, któremu urodziła synka, Josey'a. Małżeństwo zakończyło się w 2018 roku. Para dzieliła się opieką nad chłopcem.

8 lipca 2020 Naya Rivera zaginęła na jeziorze Piru w Kalifornii. Tego dnia około 13:00 lokalnego czasu gwiazda wypożyczyła łódź pontonową i wypłynęła nią z 4-letnim synem. Około 17:00 łódkę ze śpiącym w niej czterolatkiem w kamizelce ratunkowej odnalazł pracownik wypożyczalni. Na pokładzie był kapok Nayi i jej torebka z portfelem i dokumentami. Jej samej na pokładzie nie było. Mały Josey powiedział przybyłym policjantom, że jego mama wskoczyła do wody, by popływać, ale nie wróciła do łodzi.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
NAJNOWSZE