Szokująca metamorfoza

Christina Aguilera nigdy nie wyglądała tak dobrze! Internauci: "znów ma 25 lat"

2024-05-27 17:07

Christina Aguilera szokuje internautów! Każde kolejne nagranie z jej koncertów sprawia, że pojawiają się tysiące komentarzy. Wszystko z powodu niewiarygodnej metamorfozy piosenkarki, która w zaledwie kilka miesięcy niesamowicie dużo schudła. Nie brakuje opinii, że od swojego debiutu nie wyglądała tak dobrze.

Christina Aguilera od początku swojej kariery była uważana nie tylko za jeden z najlepszych głosów na świecie, ale też jedną z najpiękniejszych kobiet w show-biznesie. Często nazywano ją jedną z najseksowniejszych osób na świecie. Od zawsze miała jednak problemy z utrzymaniem wagi. Choć zawsze wyglądała pięknie, na przestrzeni lat nosiła ubrania w bardzo różnych rozmiarach. W ostatnim czasie jest jednak w niesamowitej formie. Pierwszy raz 43-latka zszokowała internet, kiedy w lutym pojawiła się na rozdaniu tegorocznych nagród Grammy. Już wtedy dużo mówiono, że już dawno nie była tak szczupła. Od tamtej pory prawdopodobnie schudła jeszcze bardziej. Na ostatnich nagraniach z koncertów widać, że ma perfekcyjną figurę.

Dlaczego Maffashion nie zabiera syna na próby? Boleśnie podsumowała spotkanie z Britney!

Metamorfoza Aguilery

"Znów ma 25 lat!", "Aguilera wygląda lepiej niż kiedykolwiek", "wygląda jakby miała 23 lata", "starzeje się wstecz", "starzeje się jak najlepsze wino" - to tylko niektóre komentarze, które można przeczytać pod viralowym nagraniem z koncertu Christiny Aguilera. Dla niektórych osób jej metamorfoza jest tak szokująca, że zaczęto ją podejrzewać o branie ozempicu. Nie ma na to jednak żadnych dowodów, a piosenkarka już niejednokrotnie pokazywała, że jest w stanie schudnąć dużo w krótkim czasie. Więcej jej aktualnych zdjęć można znaleźć w galerii niżej.

Listen on Spreaker.