Chrissy Teigen pozuje bez stanika. Fan: "Tam jest dziecko"! Odpowiedź Chrissy - MISTRZ!

2019-12-07 22:10 nk
Chrissy Teigen
Autor: www.instagram.com/chrissyteigen

Chrissy Teigen to mistrzyni ciętej riposty. Modelka uwielbia wdawać się w internetowe potyczki słowne. Mistrzostwo w tym zakresie udowodniła po raz kolejny, kiedy fan (a raczej troll) zwrócił jej uwagę, że nie powinna pokazywać się bez stanika przy swoich dzieciach. Żona najseksowniejszego żyjącego mężczyzny, Johna Legenda, odpowiedziała... Zresztą, zobaczcie sami!

Chrissy Teigen jest znana z trzech rzeczy: z bycia żoną najseksowniejszego żyjącego mężczyzny, Johna Legenda, z zamiłowania do pokazywania swojego seksownego ciała w odważnych sesjach zdjęciowych i ze złośliwego poczucia humoru, którym chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Gdybyśmy mieli wymienić nasze ulubione gwiazdy pod kątem właśnie aktywności w internecie, fotomodelka z pewnością byłaby w czołówce listy, jeśli nie na pierwszym jej miejscu.

Chrissy Teigen ponownie przypomniała nam, dlaczego...

Chrissy Teigen pozuje bez stanika i odpowiada trolllowi!

Chrissy Teigen zamieściła na Instagramie odważne zdjęcie, na którym jest bez stanika. Na fotce towarzyszy jej 3,5-letnia córeczka, Luna.

Na planie z moją stylistką

- opisała zdjęcie Chrissy.

Jednemu z fanów nie spodobało się to, że Teigen pokazuje piersi przy dziecku.

Jezu, zakryj się, twoja córka tam jest!

- napisał fan troll. Na odpowiedź modelki nie musiał długo czekać...

Ssała je [piersi - przyp. red.] przez wiele miesięcy i nie za bardzo jej przeszkadzają.

- napisała Chrissy.

Zabawny szczegół: Zwróćcie uwagę, że oburzony internauta... ustawił sobie komentowane przez siebie zdjęcie Chrissy jako własne profilowe!

NAJNOWSZE