Chrissy Teigen pokazała wzruszające zdjęcie. Zostało zrobione kilka dni po stracie syna!

2021-10-18 11:39 AM
Chrissy Teigen
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Rok 2020 był trudnym rokiem dla Chrissy Teigen. Mimo interwencji lekarza i kilkudniowego pobytu w szpitalu nie udało się uratować syna modelki i Johna Legenda. Chrissy poroniła! Co jakiś czas wraca wspomnieniami do tego bolesnego wydarzenia. Również tym razem na Instagramie opublikowała wzruszające zdjęcie.

Chrissy Teigen to bardzo odważna kobieta. Na Instagramie modelki kolejny już raz pojawił się wpis dotyczący jej poronienia. W 2020 roku ona i John Legend stracili dziecko.

Teraz co jakiś czas Teigen wraca wspomnieniami do tego dnia i dzieli się przemyśleniami na Instagramie. To tam wielokrotnie z internautami dzieli się wieloma prywatnymi momentami ze swojego życia.

Kolejny raz celebrytka odniosła się do tragicznych wydarzeń ze swojego życia. Na Instagramie pojawiła się fotka, na której widzimy leżącą na kanapie Chrissy, która jest cała przykryta kocem, obok niej Adeena Sussman, autorka wielu książek kulinarnych.

Tydzień świadomości utraty ciąży mówisz? Ja wiem. Czuję, że ja też nigdy nie pozwoliłam ci o tym zapomnieć. Ale przechodziłam przez proces tworzenia książek kucharnych z @adeenasussman i natknęłam się na to zdjęcie. Zostało zrobione kilka dni po utracie małego Jacka. Jak mówiłam wcześniej, całkowicie zajęłam się pisaniem, aby szybko odwrócić uwagę od traumy, bólu i żalu. Ale nie wszystkie dni były produktywne. Wiele było takich.

Dni, w których czułam się przyklejona do kanapy, ledwo miałam apetyt, żeby chociaż skosztować naszych przepisów. To właśnie w tym czasie naprawdę wierzyłam, że Adeena została zesłana przez samego Boga. Kiedy mówię, że ta książka mnie uratowała, miałam na myśli tylko to. To była Adeena.

- pisała w poście odnosząc się do współpracy z Sussman.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live
NAJNOWSZE