Chrissy Teigen ma nowego szczeniaka! Niedawno straciła ukochanego pupila

2021-07-28 9:50 kp
Chrissy Teigen
Autor: Cover Images/East News

Po stracie ukochanego czworonoga wiele osób wypełnia pustkę w domu i w sercu nowym pupilem. Tak też zrobili Chrissy Teigen i John Legend, którzy pożegnali dwa tygodnie temu swojego buldoga francuskiego o wdzięcznym imieniu Pippa. Teraz jej miejsce zajął nowy psiak, którego modelka przedstawiła fanom na Instagramie. Jest uroczy!

Kontakt z psem w domu to dla każdego opiekuna spora odpowiedzialność, ale przede wszystkim wiele radości. Czworonożny pupil to wierny przyjaciel, który towarzyszy opiekunom w każdej chwili i - choć nie mówi - wydaje się, że świetnie rozróżnia nastroje i zawsze służy pomocną... łapą. Dlatego też, gdy w połowie lipca Chrissy Teigen i John Legend stracili swoją dziesięcioletnią buldożkę Pippę, bardzo to przeżyli.

Jak w przypadku wielu opiekunów, gwiazdorska para postanowiła wypełnić już pustkę w domu nowym psiakiem. Tym razem pod ich dach trafił szczeniak rasy basset hound, wyróżniająca się krótkimi łapami i uroczymi, długimi uszami. Poznajcie nową pupilkę znanej rodziny!

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Nowy pies Chrissy Teigen

Pearl wylądowała w domu Legend/Teigen/Stephens! Już tak bardzo kochamy tę małą dziewczynkę, ale przyznam, że zdecydowanie polubiła Johna! Penny ma na jej punkcie obsesję, więc fajnie jest oglądać ich przygody. Dorastałam z basset houndami, więc nie mogę się doczekać, aż John zobaczy, jak ta sprężysta, pozbawiona kości, galaretowata skóra wyrasta w uparte kłody miłości, które tak bardzo kocham. Cieszymy się, że to nowe małe serce doda miłości do naszego domu.

- napisała Chrissy Teigen pod zdjęciami nowego psa.

Modelka przyznała też, że imię Pearl suczka otrzymała jako hołd dla Pippy!

Pippa - mamy nadzieję, że podoba ci się jej imię. To hołd dla Ciebie! Zawsze byłaś kultową, inną damą, kiedy miałaś perły. Nigdy nie zapomnę, kiedy roztrzaskały się przed tobą, a ty pogrążyłaś się w smutku na tygodnie, dopóki nie dostałaś nowych.

Zobaczcie uroczego czworonoga, który został członkiem rodziny Chrissy Teigen!

NAJNOWSZE