Chrissy Teigen PRZEŚLADOWAŁA 16-letnią Courtney Stodden!? Przeprasza dopiero po dekadzie

2021-05-13 20:30 es
Chrissy Teigen
Autor: Rex Features/East News

Dziś Chrissy Teigen słynie z zabawnych wpisów w social mediach. Jednak w przeszłości jej posty nie były takie niewinne. Wraca temat prześladowania Courtney Stodden. Gdy dekadę temu 16-letnia celebrytka wychodziła za 50-letniego Douga Hutchisona, Chrissy Teigen napisała, że powinna... umrzeć! Teraz gwiazda przeprasza, lecz Courtney Stodden nie wierzy w szczerość jej wyznania.

Zdecydowanie za rzadko uświadamiamy sobie, że w internecie nic nie ginie. I każda okropność, którą napiszemy, może wyrządzić krzywdy. Czasami zdajemy sobie sprawę z tego dopiero po latach. Niektóre gwiazdy właśnie dorastają do przeproisin za przykrości sprzed lat.

-->> Paris Hilton po latach usłyszała przeprosiny za okrutny żart Sarah Silverman [WIDEO]

Chrissy Teigen prześladowała Courtney Stodden?

Na wyznanie zdecydowała się także Chrissy Teigen. Dekadę temu 16-letnia Courtney Stodden wychodziła za 50-letniego Douga Hutchisona. Wzbudziła tym spore kontrowersje. Żona Johna legenda publikowała później wredne posty na jej temat:

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

- moja piątkowa fantazja ty. Mocna drzemka. mmmmmm kochanie.

- Zaśnij. Na zawsze.

- Jaki narkotyk sprawia, że masz takie usta? Pytam dla przyjaciela, który naprawdę chce wiedzieć, jak wyglądać jak idiota. Dzięki.

Najgorsze jednak miało się wydarzyć na priv. Courtney Stodden twierdzi, że Chrissy Teigen kazała się jej zabić! Ponad dekadę później celebrytka przeprasza.

Chrissy Teigen żałuje bycia "niepewnym, szukającym uwagi trollem."

W serii wpisów Chrissy Teigen przeprosiła Courtney Stodden.

- Niewielu ludzi ma to szczęście, by zostać pociągniętym do odpowiedzialności za wszystkie swoje dawne bzdury na oczach całego świata. Jestem upokorzona i smutna z powodu tego, kim byłam. Byłam niepewnym, szukającym uwagi trollem. Jestem zażenowana i całkowicie zawstydzona swoim zachowaniem, ale to ...

- To nic w porównaniu z tym, jak czuła się Courtney. Tak ciężko pracowałam, aby dać wam radość i być kochaną, a uczucie, że was zawiodłam, jest naprawdę nie do zniesienia. To nie były moje jedyne błędy i na pewno nie będę ostatnie.

- Próbowałam się skontaktować z Courtney prywatnie, ale ponieważ publicznie to wszystko zaczęłam, chcę również publicznie przeprosić. Tak mi przykro, Courtney. Mam nadzieję, że możesz teraz wyleczyć się, wiedząc, jak bardzo mi przykro.

Napisała Chrissy Teigen.

Courtney Stodden przyjęła publiczne przeprosiny. Jednak nie wierzy w ich szczerość.

Przyjmuję jej przeprosiny i wybaczam jej. Ale prawda pozostaje taka sama, nigdy nie usłyszałam od niej ani od jej ludzi nic na osobności. W rzeczywistości zablokowała mnie na Twitterze. Wszyscy chcą wierzyć, że to szczere przeprosiny, ale wydaje się, że to publiczna próba uratowania jej partnerstwa z Target i innymi markami, które zdają sobie sprawę, że jej „świadomość” to ściema.

Myślicie, że Courtney Stodden i Chrissy Teigen się dogadają?

NAJNOWSZE