Chrissy Teigen jest w trzeciej ciąży! Gwiazda pokazała brzuszek!

2020-08-14 8:39 KP
Chrissy Teigen i John Legend
Autor: Rex Features/East News

Chrissy Teigen i John Legend po raz kolejny zostaną rodzicami! Para nigdy nie ukrywała, że rodzicielstwo przynosi im wiele radości i świetnie spełniają się jako mama i tata dla swojej dwójki dzieci. Teraz ich rodzinka znów się powiększy. Kilka godzin po tym, jak serwisy podały, że modelka spodziewa się trzeciego dziecka, Chrissy Teigen pokazała fanom rosnący brzuszek.

Wystarczy wejść na profile Chrissy Teigen lub Johna Legenda na Instagramie, by przekonać się, że rodzina daje im mnóstwo radości. Modelka i muzyk uwielbiają chwalić się w sieci swoimi dziećmi i tym, jak spędzają całą czwórką czas. Teraz przed parą wyjątkowo intensywny czas oczekiwania na trzecie dziecko!

Chrissy Teigen jest w trzeciej ciąży. Modelka nie kazała fanom długo czekać na potwierdzenie plotek, które pojawiły się w mediach plotkarskich i nie tylko - pisał o tym nawet CNN! Już kilka godzin później żona Johna Legenda potwierdziła na Instagramie doniesienia o swojej ciąży i po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek.

Chrissy Teigen w trzeciej ciąży

Chrissy Teigen już w trakcie poprzednich dwóch ciąż chętnie dzieliła się z fanami szczegółami z oczekiwania na narodziny kolejnych dzieci. Modelka uwielbia publikować na Instagramie zdjęcia - często bezlitosne i żartobliwe, czym zyskała sobie miliony fanów. Nie inaczej będzie tym razem - Chrissy Teigen w ciąży już zdążyła po raz pierwszy zapozować na Insta Story.

Spójrzcie na ten trzeci brzuch! O Boże

- powiedziała z humorem na filmiku z Insta Story, na którym zaprezentowała swoje krągłości.

Przed nami więc kolejne miesiące oczekiwań na kolejne gwiazdorskie dziecko. Gratulujemy!

Chrissy Teigen w trzeciej ciąży
Autor: Instagram/ Chrissy Teigen
NAJNOWSZE