Chris Martin i Dua Lipa całowali się na Glastonbury! Co z Anwarem Hadid?

2019-07-01 12:05
Chris Martin, Dua Lipa
Autor: SplashNews.com/East News; Rex Features/East News

Dua Lipa i Chris Martin mają do siebie słabość, o czym doskonale wiedzą wszyscy ich fani. Dwa lata temu, zanim wokalista związał się z Dakotą Johnson, spędził on podczas festiwalu Glastonbury miłe chwile w ramionach koleżanki z branży. Historia lubi się powtarzać! Chris Martin i Dua Lipa całowali się ponownie na tym samym festiwalu!

Jako mąż Gwyneth Paltrow Chris Martin przez wiele lat nie pojawiał się w serwisach plotkarskich. Piosenkarz zajmował się głównie muzyką i rodziną, nie wzbudzając większego zainteresowania kolorowej prasy. Dopiero, gdy wokalista Coldplay znów stał się singlem, okazało się, że jest dla mediów łakomym kąskiem...

Przez ostatnie dwa lata Chris Martin spotykał się z Dakotą Johnson. Związek niespodziewanie zakończył się w czerwcu, co wywołało falę spekulacji na temat powodów rozstania pary. Choć żadne z zainteresowanych dotąd nie skomentowało sprawy, media donosiły, że para poróżniła się w kwestii przyszłości - podczas gdy Chris Martin marzył o założeniu nowej rodziny, Dakota była skupiona głównie na karierze.

Chris Martin kręci z Dua Lipą?

Chris Martin znów jest więc singlem. Piosenkarz nie mógł jednak narzekać na brak damskiego towarzystwa podczas zabawy na festiwalu Glastonbury. Muzyka przyłapano na czułościach z... Dua Lipą!

Chris Martin i Dua Lipa oczywiście doskonale się znają. Ich fani pamiętają, jak dokładnie dwa lata temu na tym samym festiwalu muzycy również świetnie się bawili w swoim towarzystwie... czyżby zainteresowanie wróciło? Świadkowie donoszą, że oboje wyglądali na bardzo zadowolonych! Muzyk nie opuszczał młodej gwiazdy ani na krok, a ona przedstawiła go nawet swoim bliskim, którzy razem z nią pojawili się na Glastonbury. Gorąco zaczęło się jednak robić dopiero wtedy, gdy Chris i Dua zostali sami - para całowała się w jednym z festiwalowych barów!

Oczywiście natychmiast pojawia się pytanie o Anwara Hadid, z którym Dua Lipa bawiła się po rozstaniu z Isaacem Carewem równie dobrze. Choć media plotkarskie nie miały wątpliwości, że wokalistka i model nie planują poważnego związku, mało kto spodziewał się, że gwiazda tak szybko wyląduje w ramionach innego znajomego!

Stara miłość nie rdzewieje?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Away with the fairies 🧚‍♀️💫 Post udostępniony przez Dua Lipa (@dualipa)
NAJNOWSZE