Chris Martin i Dakota Johnson pokłócili się o dzieci! "To ostatnia rzecz, jakiej chciała"

2019-06-18 17:26
Chris Martin, Dakota Johnson
Autor: Matrix Media Group/FaceToFace/REPORTER; Ouzounova / SplashNews.com/East News

Nagłe rozstanie Chrisa Martina i Dakoty Johnson zadziwiło nawet ich najwierniejszych fanów. Para sprawiała wrażenie bliskiej ślubu - a na pewno nie zerwania. Tymczasem okazuje się, że zakochani prowadzili z dala od mediów zaciekłą dyskusję na temat kształtu ich wspólnego życia. O co poszło? Jedno z nich chciało się ustatkować, drugie - niekoniecznie...

Po 20 miesiącach razem związek Chrisa Martina i Dakoty Johnson jest już przeszłością. Para nigdy nie epatowała uczuciem i wolała trzymać się z dala od mediów - według wszelkich doniesień wszystko w ich życiu układało się bardzo dobrze. Dlaczego więc zerwali? Okazuje się, że poszło o... dzieci.

Jak informuje The Sunday Express, 42-letni Chris Martin i 29-letnia Dakota Johnson od miesięcy prowadzili zażarte dyskusje na temat wspólnej przyszłości. Muzyk marzył bowiem o założeniu rodziny z aktorką, a ona obawiała się, że dzieci zahamują jej karierę i "absolutnie nie była na to gotowa". Niestety, nie udało im się dojść do porozumienia.

Powody rozstania Chrisa Martina i Dakoty Johnson

Chris postawił jasno, że chce więcej dzieci tak szybko, jak to możliwe, ale kariera Dakoty naprawdę się rozrosła i była to ostatnia rzecz, o której chciała myśleć. W ubiegłym miesiącu w ich głowach pojawiła się myśl i zdali sobie sprawę, że ciągną w zupełnie przeciwnych kierunkach - postanowili więc pewnego dnia to zakończyć. Oboje mają złamane serca tym, że im się nie udało, bo tworzyli fantastyczna parę.

- zdradziła przyjaciółka ex-pary.

Warto przypomnieć, że Chris Martin jest już ojcem 15-letniej Apple i 13-letniego Mosesa. Ich matką jest była żona aktora, Gwyneth Paltrow.

Chris Martin
Autor: Matrix Media Group/FaceToFace/REPORTER
Dakota Johnson
Autor: SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE