Chris Hemsworth pamięta o zamachu w Manchesterze. Niezwykły gest

2020-05-22 10:44 kp
Chris Hemsworth
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

22 maja 2020 roku przypada trzecia rocznica tragicznego zamachu w Manchesterze, do którego doszło tuż po koncercie Ariany Grande. Wokalistka już dzień wcześniej zwracała się do tych, którzy ucierpieli w wyniku ataku lub stracili bliskich. Pamięta o nich też Chris Hemsworth - aktor wystosował wyjątkowe zaproszenie dla jednego z uczestników tamtych wydarzeń!

Zamach terrorystyczny podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze z 22 maja 2017 był jednym z najbardziej tragicznych wydarzeń tamtego roku. W wyniku ataku zamachowca, który zdetonował bombę tuż po zakończeniu koncertu gwiazdy w Manchester Arena, zginęły 22 osoby, a kilkaset zostało rannych. Ariana Grande dała z siebie wtedy wszystko, by pomóc poszkodowanym - gwiazda zorganizowała kilkanaście dni później niezwykły koncert One Love Manchester, na który zaprosiła największe gwiazdy muzyki na świecie. Zebrane fundusze pomogły rodzinom poszkodowanym w zamachu.

Sama Ariana Grande już przed rocznicą zdążyła zwrócić się do tych, którzy uczestniczyli tamtego dnia w jej koncercie, zostali zranieni lub stracili bliskich. Gwiazda zapewniła ich m.in. że zawsze będzie o nich pamiętać.

>> Ariana Grande w rocznicę zamachu w Manchesterze: "Myślę o Was przez cały czas"

Chris Hemsworth w rocznicę zamachu w Manchesterze

O zamachu w Manchesterze pamięta też Chris Hemsworth, dla którego tamte wydarzenia mają też prywatny wydźwięk. Tuż po 22 maja 2017 roku aktor poznał w Australii mężczyznę, który razem ze swoją córką uczestniczył w koncercie Ariany Grande. W wyniku zamachu ojciec został zraniony 22 odłamkami, a rany uniemożliwiły mu chodzenie. W Australii uczestniczył w innowacyjnej terapii.

Z okazji 3. rocznicy zamachu Chris Hemsworth odnalazł go i przekazał wyjątkowe zaproszenie.

Cześć Martin, mam nadzieję, że masz się dobrze, kolego. Chciałem tylko powiedzieć, że czas spędzony razem w Australii był naprawdę inspirujący. Spotkanie z kimś, kto zmagał się z takimi przeciwnościami i tak dramatycznymi wyzwaniami, ale spotkanie kogoś takiego jak ty z takim pozytywnym nastawieniem było niesamowite. Walka o wyzdrowienie z taką determinacją i zaangażowaniem jest absolutnie inspirująca, a ty jesteś jedyny w swoim rodzaju i nie mogę się doczekać, kiedy cię zobaczę, gdy razem przejdziemy się czerwonym dywanem.

- powiedział Chris Hemsworth, zapraszając Martina Hibberta na oficjalną, londyńską premierę Thor: Love and Thunder. Ta odbędzie się oczywiście, gdy tylko pandemia koronawirusa minie.

Piękny gest? Zobaczcie reakcję ojca!

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!
NAJNOWSZE