Chris Evans przez pomyłkę wrzucił do sieci zdjęcie swoich genitaliów! "Witamy w 2020"

2020-09-14 13:40 mm
Chris Evans
Autor: Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News

Chris Evans dołączył do długiej listy gwiazd, które mogą pochwalić się nagimi zdjęciami opublikowanymi w internecie. Tyle, że w jego przypadku nie ma mowy o żadnym włamaniu na konto. Aktor osobiście wrzucił do sieci zdjęcie swoich genitaliów! W jaki sposób zdjęcie penisa Chrisa Evansa znalazło się w internecie i jak zareagowali na to jego fani? Zobaczcie!

Co jakiś czas w sieci pojawiają się nagie zdjęcia gwiazd. Często rozbierane fotki znanych ludzi umieszczają w internecie hackerzy, którzy wykorzystują nieuwagę gwiazd i włamują się na ich konta, po czym wykradają zdjęcia z tzw. chmury.

Oczywiście nie jest żadną tajemnicą, że wśród setek zdjęć, jakie gwiazdy trzymają w swoich telefonach, wiele nie nadaje się do publicznej publikacji. Tym bardziej włamania na ich konta wywołują zawsze tyle emocji.

Rzadko jednak zdarza się, że to aktor publikuje w sieci własne intymne zdjęcia. W miniony weekend taką właśnie wpadkę zaliczył Chris Evans, gwiazdor świetnie znany choćby fanom Avengersów.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Chris Evans nago w sieci. Robił porządki w telefonie?

Fani Chrisa Evansa scrollujący w niedzielę leniwie posty w sieci z pewnością przecierali oczy ze zdumienia, kiedy ich oczom ukazał się... penis Chrisa Evansa!

Zdjęcie szybko zniknęło z sieci - okazało się, że aktor opublikował je przez pomyłkę, bo akurat robił porządek w telefonie. Ale oczywiście nawet krótka chwila wystarczyła, żeby z Chrisa Evansa zrobić bohatera dnia :)

Witamy w roku 2020

- pisali rozbawieni fani Chrisa Evansa.

tak, Chris Evans przypadkowo wypuścił na Instagram swoje nagie fotki

tak, to jest śmieszne

ale zrobił to przez pomyłkę i szybko usunął, więc

proszę, nie kopiujcie ich

uszanujcie jego prywatność

- apelowali niektórzy fani aktora.

Ale pojawiły się też głosy o tym, że to, jak fani zareagowali na wyciek nagich zdjęć Chrisa Evansa, pokazuje obłudę i seksizm w internecie.

Kiedy wyciekły nagie zdjęcia JLaws (Jennifer Lawrence, przyp. red.) WSZYSCY widzieli chcieli oglądać ją nagą.

To jeden z wielu powodów, dla którego potrzebujemy feminizmu

- czytamy w jednym z postów komentujących nagie fotki aktora.

Rzeczywiście, kiedy w sieci furorę robiły nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, wiele osób wręcz obwiniało za to samą aktorkę! W komentarzach nie brakowało głosów, że gwiazda jest sama sobie winna, bo przecież nikt jej nie kazał trzymać w telefonie nagich zdjęć.

Podwójne standardy? Coś w tym jest...

Pamiętajmy jednak, że to nie pierwszy raz, kiedy fani mogli oglądać nagiego Chrisa Evansa.

Pamiętacie tę słynną scenę?

NAJNOWSZE