Chris Evans

i

Autor: Doug Peters/Press Association/East News Chris Evans jest gotowy na stabilizację

Chris Evans i Alba Baptista oficjalnie razem! Aktor chce założyć rodzinę

2022-11-15 12:37

Chris Evans posiada bardzo konkretne plany dotyczące życia prywatnego. Podzielił się nimi w jednym z ostatnich wywiadów, w którym nie krył, że największe szczęście dałoby mu założenie rodziny. Aktor od roku spotyka się z młodszą o 16 lat portugalską gwiazdą kina.

Chris Evans został okrzyknięty przez magazyn "People" najprzystojniejszym mężczyzną 2022 roku. We wcześniejszych latach mianem tym mogli się pochwalić: Mel Gibson, Sean Connery, Patrick Swayze, Brad Pitt, Denzel Washington, Harrison Ford, Pierce Brosnan, Ben Affleck, Idris Elba, Channing Tatum, Matthew McConaughey, Jude Law czy Michael B. Jordan. 

Aktor znany jest z takich filmów jak: Kapitan AmerykaNa noże, Nie patrz w górę, czy The Grey Man.

Na łamach czasopisma "People" ukazał się obszerny wywiad, w którym 41-latek zdradza swoje plany na przyszłość i mówi o największych pragnieniach, związanych z życiem prywatnym.

Chris Evans stawia życie rodzinne ponad karierę

Chris Evans nie może narzekać na brak propozycji filmowych, a aktorstwo to jest to, o czym marzył jeszcze jako nastolatek, jednak czas najwyższy na stabilizację. Wyznał, że do szczęścia potrzebuje kochającej rodziny.

Żona, dzieci, budowanie rodziny – to jest coś, czego absolutnie pragnę. Kiedy czytasz o większości najznamienitszych artystów, czy to aktorach, malarzach czy pisarzach, większość z nich przyznaje, że to nie praca, którą wykonali, dała im największe poczucie dumy. Sprawiły to relacje, rodziny, które stworzyli, miłość, którą znaleźli, miłość, którą się dzielili. Utożsamiam się z tym w kontekście mojego dotychczasowego, 41-letnoego życia. Te rzeczy są najważniejsze. (…) Nie przychodzi mi więc do głowy nic lepszego - zaznaczył Chris.

Chris Evans skradł już serce niejednej kobiety. Spotykał się z takimi gwiazdami jak: Kate Bosworth czy Jessica Biel. Jego obecną partnerką jest portugalska gwiazda kina Alba Baptista. 25 latka karierę zaczęła w wieku 16 lat grając w krótkometrażowym filmie Miami. Od tamtej pory jej kariera nabrała tempa i obecnie możemy oglądać młodą aktorkę w takich produkcjach, jak Mrs. Harris Goes to Paris, czy Warrior Nun.

TE SAMOCHODY SĄ NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE! | ESKA XD - Prosto z salonu #61