Chris Brown wciąż KOCHA Rihannę? Tajemniczy post szybko zniknął z jego Instagrama!

2020-01-29 13:49 nk
Rihanna i Chris Brown
Autor: STAR MAGAZINE/EAST NEWS

Świeżo upieczony tata i prawdopodobnie mąż. Chris Brown, zamieścił na Instagramie tajemniczą wiadomość, która wywołała u fanów rumieńce ekscytacji. Choć post został skasowany, internauci wciąż spekulują, kto był adresatem tego wyznania miłosnego. Najbardziej prawdopodobna (według nich) odpowiedź: Rihanna!

Chris Brown prowadzi zwariowane życie uczuciowe, o czym mogą świadczxyć choćby ostatnie wydarzenia z jego życia: Breezy został niedawno po raz drugi tatą. Synka Aeko urodziła mu była dziewczyna, Ammika Harris, która następnie została dziewczyną aktualną, a jeszcze następnie - najprawdopodobniej żoną piosenkarza!

Starsze dziecko, córkę Royalty, też urodziła mu ex partnerka, ale oczywiście inna - Nia Guzman. Chris Brown miał z nią romans po kolejnym krótkim rozstaniu z Karrueche Tran. Ostatecznie związek z modelką rozpadł się, podobnie jak wcześniej ten z Rihanną - w atmosferze jej oskarżeń o przemoc fizyczną i groźby ze strony artysty.

Chris Brown kocha byłą! Którą?

Najnowszy wpis na Instagramie, choć szybko usunięty, może spowodować kolejne zawirowania w osobistych sprawach Browna. Piosenkarz, będący w związku (z dużym prawdopodobieństwem małżeńskim) z Ammikką Harris, wyznał bowiem właśnie miłość byłej dziewczynie! Co prawda Breezy nie pisze, o którą ex chodzi, ale fani się domyślają...

Kiedy ktoś pyta, po całym tym czasie... dlaczego wciąż jesteś zakochany W NIEJ? Moja ODPOWIEDŹ: BO CZAS NIE MA ZNACZENIA, KIEDY TO JEST BEZWARUNKOWE.

- napisał Chris Brown. Post został zasypany komentarzami fanów, sugerujących głównie Rihannę jako adresatkę wiadomości. Ostatecznie Brown w ogóle wykasował wpis.

Internet jednak nie zapomina... Macie swoje typy, jeśli chodzi o tajemniczą "ją"?

NAJNOWSZE