Chris Brown tańczy z córką. Nagranie pojawiło się na Instagramie 6-latki!

2020-12-08 14:00 AM
Chris Brown z córką Royalty
Autor: Rex Features/East News

Chris Brown w świecie show biznesu wzbudza wiele kontrowersji. Mimo wielkiego dystansu jaki ma do niego sporo osób, on sam dał się poznać od bardziej prywatnej strony. Trzeba przyznać, że rola ojca naprawdę świetnie mu wychodzi. Filmik na który tańczy z 6-letnią córką jest uroczy!

Chris Brown często jest w centrum wielu kontrowersji. Najwięcej wzbudziły oskarżenia ze strony Rihanny, która oskarżyła go o przemoc. Wydarzenie miało miejsce w 2009 roku, wówczas kiedy artyści spotykali się ze sobą. Mimo iż minęło sporo czasu to nadal Chrisowi trudno jest na nowo wypracować sobie zaufanie u dużej części fanów.

ESKA XD EXTRA

No cóż, partnerem idealnym nie jest ale jeśli chodzi o ojcostwo to trzeba przyznać, że ta rola świetnie mu wychodzi. Brown, jako ojciec dwójki dzieci, 6-letniej Royalty oraz rocznego Aeko Catori wielokrotnie w mediach podziwiany był za to z jaką troską zajmuje się pociechami. Teraz kolejny raz to udowadnia. Spędza z nimi każdą możliwą chwilę, razem bawią się naprawdę świetnie. Bo o ile Aeko jest jeszcze za mały na wygłupy z tatą to Royalty ma z nim świetny kontakt.

CHRIS BROWN TO TATA NA MEDAL?

Na Instagramie 6-latki pojawiło się nagranie na którym widać tańczącą w rytm muzyki córkę amerykańskiego piosenkarza. Oboje są bardzo zadowoleni. Na pierwszym planie pięknie prezentowała się Royalty, ale to Chris Brown z drugiego planu przyciągnął uwagę fanów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że artysta jest świetnym ojcem i super sprawdza się w tej roli.

Zobaczcie sami!

Swoją drogą córka Chrisa Browna ma niezłą liczbę followersów na Insta. Jej profil obserwuje aż milion osób!

NAJNOWSZE