Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel reaguje na kłótnię w sieci, w której uczestniczył jej chłopak

Chłopak Roksany Węgiel kłóci się z fanami. Zaskakująca reakcja piosenkarki

2023-02-16 15:58

Chłopak Roksany Węgiel, Kevin Mglej, wdał się w słowne potyczki z internautami. Muzyk nie wytrzymał, gdy przeczytał obraźliwe komentarze na swój temat. Czyżby Kevin Mglej nie cieszył się sympatią wśród fanów młodej piosenkarki?

Roksana Węgiel od początku tego roku publikowała zdjęcia z tajemniczym blondynem. Fani węszyli w sieci, chcąc się dowiedzieć, kim jest jej partner. Gdy wpadli na jego trop, piosenkarka zdecydowała się przedstawić go światu. To Kevin Mglej - producent muzycznym, z którym Roksana współpracuje od dłuższego czasu. W internacie zaczęły pojawiać się gratulacje i miłe słowa. Jednak nie wszyscy z entuzjazmem podeszli do ich związku, głównie ze względu na 8-letnią różnicę wieku.

"Tani Bedoes" rozjuszył Kevina Mgleja. Roxie starała się załagodzić sytuację

Roksana Węgiel w dniu Walentynek podzieliła się swoim szczęściem i życzyła innym dużo miłości.

Tak się poznaliśmy i niech tak zostanie... Kochani, życzę Wam dużo miłości do innych i do samych Siebie - napisała - Kocham Cię najmocniej - zwróciła się do Kevina - Dziękuję, że jesteś. Mam nadzieję, że każdy z Was pozna swoją bratnią duszę i doświadczy prawdziwej miłości - dodała na koniec.

Urocze i pełne pozytywnych emocji słowa z reguły powinny wywołać falę pozytywnych komentarzy, jednak tak się nie stało. Wiele osób zdecydowało się na uszczypliwe uwagi wobec Kevina, który pojawił się na zdjęciu u boku Roksany. Internauci nie mieli dla niego litości - "śmieszny grubasek z dwoma upadającymi firmami", "Ten ziom ma nieślubne dziecko. Olał je i jego matkę i znalazł następną naiwną", "tani Bedoes". Ostatni komentarz szczególnie przykuł uwagę Kevin - postanowił odpowiedzieć autorowi:

- To oksymoron, ale nie wiem, czy wiesz, co to znaczy - odrzekł Kevin;

-. hahahah - zareagowała Roxie;

- Nie wiem, tylko ty taki bystry jesteś - kontynuował internauta.

- sorry, też oceniłem Cię tylko po zdjęciach - napisał muzyk;

- i co, podobam ci się? - zapytał

- ej... On jest zajęty - wtrąciła Roksana.

Internauci bywają bezlitośni, a Roxie starała się za wszelką cenę załagodzić spór i pokazać, że takie przytyki nie robią na niej wrażenia. W polskim show-biznesie jest wiele par, którym nie dawano szans na powodzenie. Mamy na myśli chociażby Piotra Rubika i jego żonę Agatę - 18 lat różnicy - poznali się, gdy Agata miała 19 lat, a Piotr 37. Czy Cezary Pazura i jego żona Edyta - 26 lat różnicy - poznali się, gdy Edyta miała 19 lat, a Cezary 45.

Roksana Węgiel szczerze o kompleksach. Ukrywała się za filtrami!