Chester Bennington zmarł kilka dni po fałszywej plotce na swój temat!

2017-07-21 17:10
Chester Bennington
Autor: EDV / Splash News/EAST NEWS Chester Bennington

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo tuż po tym, jak w sieci rozeszła się plotka o jego śmierci!

Chester Bennington popełnił samobójstwo. Wokalista Linkin Park odebrał sobie życie 20.07.2017, w dniu urodzin zmarłego niedawno w ten sam sposób Chrisa Cornella.

>> Chester Bennington nie żyje. Rihanna i Dwayne The Rock i inni wspominają słynnego rockmana!

Chester Bennington zmarł dwa dni po tym, jak świat obiegła fałszywa plotka o jego śmierci. 18.07.2017 na Facebooku pojawił się fanpage R.I.P. Chester Bennington, wyłudzający lajki wśród fanów artysty. Konto szybko dorobiło się prawie miliona polubień.

"Około godziny 11:00 przed południem we wtorek (18 lipca 2017) nasz ukochany piosenkarz Chester Bennington zmarł. Chester Bennington urodził się 20 marca 1976 roku w Phoenix. Będzie nam go brakowało, ale nie zapomnimy. Proszę, okażcie swoją sympatię i kondolencję poprzez komentowanie i polubienie tej strony" - brzmiała informacja na fanpage'u.

Wielu fanów dało się oszukać, jednak pojawiły się oczywiście głosy tych bardziej podejrzliwych. Ci nie uwierzyli w plotkę, bo informacja o śmierci Chestera Benningtona nie została wówczas podana przez żadne z dużych mediów. Prasa szybko zaczęła dementować pogłoskę. Niestety, dwa dni później ta informacja stała się prawdziwa.

Chester Bennington nie żyje - koledzy z Linkin Park pod domem muzyka
Autor: Splash News/East News Chester Bennington nie żyje - koledzy z Linkin Park pod domem muzyka

NAJNOWSZE