Cheryl poprosiła Liama Payne, by z nią zamieszkał! Skorzysta z oferty?

2020-06-02 13:29 KP
Cheryl i Liam Payne
Autor: Lia Toby / WENN.com/agefotostock/East News

Choć związek Cheryl i Liama Payne zakończył się już dwa lata temu, ex-parę już na zawsze połączył ich syn. 3-letni Bear mieszka w Anglii ze swoją mamą, a piosenkarz odwiedza go w ramach możliwości. W ostatnich miesiącach takich okazji nie było - wszystko z powodu izolacji związanej z pandemia koronawirusa. I właśnie w tym czasie Cheryl poczuła, że brakuje jej u boku partnera...

Fani Cheryl i Liama Payne doskonale pamiętają, że ich związek nie był usłany różami. Mimo dobrych chęci wokalistom trudno było znaleźć wspólny język - zwłaszcza po tym, jak na świat przyszedł ich syn. Szybko okazało się, że w przeciwieństwie do Cheryl, która uwielbia domowe pielesze i kontakt z rodziną, Liam stawia na pierwszym miejscu karierę. Całymi miesiącami więc wokalistka przebywała z Bearem sama, a w tym czasie jej wybranek podróżował po świecie i nawiązywał nowe znajomości.

Para miała też diametralnie inne podejście do mediów. Cheryl irytowała się, gdy Liam Payne udzielał kolejnych wywiadów, w których omawiał ich prywatne sprawy, aż w końcu wiosną 2018 roku muzycy podjęli decyzję o rozstaniu. Od tamtego czasu Liam odwiedza Cheryl i syna, gdy przebywa akurat w Anglii.

Liam Payne i Cheryl zamieszkają razem?!

W ostatnich miesiącach Liam Payne nie miał możliwości, by odwiedzić Cheryl i syna - pandemia koronawirusa skutecznie uziemiła go w jednym miejscu, a obawa przed ewentualnym zarażeniem syna zniechęciła do wizyt w domu byłej. Okazuje się, że w tym czasie izolacji Cheryl wyciągnęła zaskakujące wnioski - że chciałaby, aby Liam Payne z nią zamieszkał!

Lockdown sprawił, że Cheryl zaczęła myśleć o swojej przyszłości i o tym, co się stanie z Liamem. Liam nie był w stanie zobaczyć się z Bearem i było im ciężko. Ona i on nadal dobrze się dogadują, a Cheryl zasugerowała, by zamieszkał z nimi na jakiś czas, kiedy będzie po wszystkim. Ma duży dom, więc jest dużo miejsca i uważa, że ​​świetnie byłoby, gdyby Bear miał ich obu w pobliżu.

- donosi informator serwisu Heat.

Wydaje się, że Liam Payne z ochotą skorzysta z propozycji - zwłaszcza teraz, gdy tuż przed pandemią rozstał się z Mayą Henry.

A może jest jeszcze dla nich szansa?

NAJNOWSZE