Charlie Sheen

i

Autor: instagram.com/charliesheen

Charlie Sheen przeprowadza się do Meksyku! "Chce zmienić nie tylko adres, ale i swoje życie"!

2016-05-25 11:57

Charlie Sheen wyprowadza się z Los Angeles do Meksyku! aktor kupił tam trzy domy. Dlaczego aż tyle? Znamy szczegóły!

Charlie Sheen wyprowadza się z Los Angeles do Meksyku! aktor kupił tam trzy domy. Dlaczego aż tyle? Znamy szczegóły!

>>Charlie Sheen oszukany na 40 milionów dolarów za serial Jeden Gniewny Charlie?! Znamy szczegóły! <<

Charlie Sheen wyprowadza się z Los Angeles! Agent nieruchomości, Scott Weier, wyjawił mediom, że aktor właśnie kupił za jego pośrednictwem trzy domy w niewielkiej miejscowości El Rosarito w meksykańskim stanie Baja California. Miasteczko liczy około 140 tysięcy mieszkańców. Charlie Sheen zapłacił ponoć za wszystkie trzy domy w sumie około miliona dolarów i jest ponoć gotowy do przeprowadzki.

Dlaczego gwiazdor kina i agencji towarzyskich postanowił kupić aż trzy posiadłości umiejscowione tuż obok siebie? Charlie chce ponoć zapewnić sobie maksimum prywatności i spokoju. W środkowym domu Sheen zamierza mieszkać, a dwa pozostałe mają oddzielać go od sąsiadów!

"To tylko skromny, mały dom z trzema sypialniami, ma około 250 metrów kwadratowych. Nie był zbyt drogi" - opowiada o nowym domu Charliego Sheena Weier w rozmowie z serwisem DailyMail.co.uk.

"Powiedział mi, że planuje mieszkać tam na stałe. Jest zmęczony tym wyścigiem szczurów w Stanach Zjednoczonych i swoim życiem takim, jakim ono jest. Chce zrobić coś trochę innego. Szuka zmiany. W porównaniu z tym, co ma w Los Angeles, to jest bardzo skromne i proste" - dodaje agent - "Zdecydowanie nie przyjeżdża tu, by komukolwiek zaimponować wielką rezydencją nad oceanem".

Weier uważa, że Charlie Sheen chce zmienić swój wizerunek imprezowicza i kobieciarza. Teraz, kiedy świat dowiedział się o jego chorobie - Sheen wyznał w ubiegłym roku w telewizji, że jest nosicielem wirusa HIV - pragnie żyć w ciszy i spokoju.

"Poznałem go trochę poprzez tę transakcję. Był u mnie w domu na kolacji. On mówi o tym poważnie. Powiedział do mnie więcej, niż raz: 'Podziwiam cię. Wolałbym mieć proste życie, rodzinę i żyć w cieniu, bez ludzi nawiedzających mnie każdego dnia'. Chce, by wszystko było teraz znacznie bardziej ciche i proste. To miły facet. Z tego, co mogę o nim powiedzieć, nauczył się wiele na swoich błędach i chce nie tylko zmienić adres, ale przede wszystkim - swoje życie" - opowiada Scott Weier, dodając, że Charlie Sheen przestał także upijać się! "Kiedy byłem z nim, wypił tylko jedno piwo. Chce normalności i spokoju".

Domyślamy się, że Charlie chce też spokoju od byłych żon i kochanek, którym jest winien sporo pieniędzy w ramach zaległych alimentów na dzieci! Jak Wam donosiliśmy, Brooke Mueller i Denise Richards złożyły już w tej sprawie dokumenty do sądu!

Charlie Sheen

i

Autor: Splash News/East News Charlie Sheen