Channing Tatum został blondynem! Dobra zmiana? [GŁOSOWANIE]

2019-03-20 8:58
Channing Tatum został blondynem
Autor: instagram.com

Channing Tatum ma za sobą ostatnio sporo zmian w życiu. Najważniejszą jest oczywiście związek z Jessie J. Para spotyka się od miesięcy, jednak wciąż skutecznie nie afiszuje się ze swoją relacją przed mediami. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Channing Tatum - wzorem większości kobiet na świecie - życiowe zmiany postanowił podkreślić... zmianą fryzury! To był dobry wybór?

Channing Tatum świętuje nowy etap życia nową fryzurą. Aktor pochwalił się na Insta Story nowym kolorem włosów, jednak najwyraźniej wciąż nie jest pewny, czy metamorfoza mu służy, bo postanowił zapytać o zdanie swoich fanów.

Czy blond włosy to pomysł Jessie J? Channing Tatum spotyka się z wokalistką już od wielu miesięcy i nie ma wątpliwości co do tego, że ich związek to już poważna sprawa. Para postanowiła nie afiszować się ze swoją relacją, także próżno szukać w sieci ich wspólnych zdjęć. Coraz częściej jednak zakochani decydują się na flirciarskie komentarze w sieci i to dzięki nim wiemy, że wszystko idzie w doskonałym kierunku.

>> Channing Tatum flirtuje z Jessie J na Instagramie! Co za pośladki!

HOT TEMAT
Kourtney Kardashian

Autor: www.instagram.com/kourtneykardash

Kourtney Kardashian nago w wannie! Żona fotografa grozi rozwodem za TO ZDJĘCIE?!

Channing Tatum zmienił fryzurę dla Jessie J?

O związku Channinga Tatuma i Jessie J dowiadujemy się przede wszystkim jednak dzięki świadkom zagranicznych portali. Sąsiedzi artystki donosili już jakiś czas temu, że Channing Tatum właściwie już u niej zamieszkał. Ona natomiast zdążyła już poznać jego dzieci.

Jessie J to mistrzyni metamorfoz. Wokalistka lubi eksperymentować z fryzurami i wygląda na to, że tym razem namówiła do tego ukochanego. Czy blond służy jednak Channingowi Tatumowi? Zagłosujcie!

Channing Tatum został blondynem
Autor: instagram.com
NAJNOWSZE