Channing Tatum zapisał 6-letnią córkę na lekcję BOKSU! „Chcę, żeby zawsze czuła się bezpieczna”

2019-12-12 14:02 AM
Channing Tatum
Autor: agefotostock/East News

Channing Tatum to tata na medal. Everly Tatum jest jego oczkiem w głowie, nic więc dziwnego, że chce jej dać wszystko co najlepsze i przede wszystkim chce, by zawsze była bezpieczna. A wiadomo, nie zawsze może być przy niej, dlatego Channing znalazł rozwiązanie i postanowił zapisać córkę na lekcję boksu!

Channing Tatum mimo tego, że rozwiódł się ze swoją żoną i mamą 6-letniej córki Everly, to chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Channing nie wyobraża sobie, że jego mała córeczka może kiedyś być w niebezpieczeństwie, więc na wszelki wypadek postanowił już teraz zapisać ją na lekcję boksu! Wszystko po to, aby mogła czuć się bezpiecznie i potrafiła się w każdej sytuacji obronić.

CHANNING TATUM POCHWALIŁ SIĘ TALENTEM CÓRKI NA INSTAGRAMIE

Poczynania córki aktora można zobaczyć na jego Instagramie, bo to tam opublikował filmik, na którym dziewczynka ubrana w bokserskie rękawice oddaje kilka ciosów. Channing przyznał, że jego córka najbardziej lubi uderzać jego. Dodał też, że dzięki temu będzie on spokojniejszy o jej bezpieczeństwo.

„Uwielbiamy zapasy, boks i dobrą zabawę. Słyszałem kiedyś, że sztuki walki powstały po to, by poznać tajemnicę walki. Ludzie zaczęli to ćwiczyć. Więc jeśli kiedykolwiek nadejdzie czas, że będzie musiała się bronić, nie będę się bał. Z mojego doświadczenia wynika, że strach najczęściej prowadzi do złych decyzji. Przemoc nigdy nie jest odpowiedzią w 100%, ale mając córkę zawsze chcę, żeby czuła się bezpiecznie”. – pisał Channing.

Kto wie, może Everly nie tylko będzie potrafiła się bronić, ale także osiągnie sportowe sukcesy?

Channing Tatum
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zobacz też: 

NAJNOWSZE