Channing Tatum praktycznie wprowadził się do Jessie J! "Rzadko bywa w swoim domu"

2019-01-25 15:32
Channing Tatum i Jessie J
Autor: @ParisaMichelle / SplashNews.com/East News; Splash News/EAST NEWS

Channing Tatum i Jessie J z dala od mediów wiją sobie miłosne gniazdko. Cóż byśmy zrobili bez ich sąsiadów, którzy bacznie obserwują ich życie? Okazuje się, że aktor i wokalistka niemal już razem mieszkają...

Channing Tatum i Jessie J - choć wciąż jeszcze nieoficjalnie - stają się jedną z najgorętszych par show biznesu. Aktor i piosenkarka spotykają się już od wielu miesięcy, jednak wciąż utrzymują swój związek w tajemnicy. Żadne z nich nie skomentowało publicznie nowej relacji i wszystko wskazuje na to, że ten układ mocno im odpowiada.

Tymczasem celebryci wchodzą ze swoim związkiem na kolejne poziomy. Channing Tatum zdążył w ostatnim czasie kibicować Jessie J podczas jej koncertu i poznać ją ze swoimi dziećmi. Ona odwzajemniła mu się wizytą na jego występie z musicalem Magic Mike. W ostatnim czasie para jest dosłownie nierozłączna.

>> Kylie Jenner wypuściła nowe kosmetyki. Nazwała je... tytułami piosenek Taylor Swift

Channing Tatum i Jessie J nierozłączni

Według sąsiadów Jessie J aktor właściwie już wprowadził się do domu piosenkarki. Channing więcej czasu spędza bowiem u niej, niż w swojej własnej posiadłości...

Channing spędza w jej domu dużo czasu. Wygląda na to, że czuje się tam bardzo dobrze. Rzadko bywa we własnym domu i spędza z nią dużo czasu.

- zdradza informator serwisu E!News.

Spostrzegawczy sąsiad Jessie J był też ostatnio świadkiem pożegnania gwiazdorów przed wyjazdem piosenkarki. Naprawdę wyraźnie trudno im się rozstać nawet na krótko!

Channing pomógł jej z bagażem i wyprowadził ją do samochodu. Gdy żegnali się, przytulił ją i przyciągnął ją do siebie. Potem pocałował ją szybko i wyszeptał coś do jej ucha. Oboje uśmiechali się i zwlekali, jakby nie chcieli się pożegnać. Podał jej aparat, kiedy wsiadła do samochodu i odjechała z uśmiechem.

Tę wersję potwierdza inny świadek zdarzenia:

Pomagał załadować jej walizki do samochodu, rozmawiali przez chwilę, i przytulali się, a Jessie pocałowała go w policzek. Byli blisko i spędzili kilka minut żegnając się. To była słodka wymiana zdań, wydają się być sobie bardzo bliscy.

- dodaje.

Wygląda na to, że możemy ogłosić już nową parę Hollywood. Jak myślicie, kiedy Jessie J i Channing Tatum zadebiutują razem na czerwonym dywanie?

Channing Tatum
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS
Jessie J
Autor: Duncan Bryceland/REX/Shutterstock/EAST NEWS
NAJNOWSZE