Channing Tatum i Jessie J są parą? Spotykają się od miesięcy!

2018-10-11 9:15
Channing Tatum i Jessie J
Autor: @ParisaMichelle / SplashNews.com/East News; Splash News/EAST NEWS

Światowe media żyją nowym związkiem show biznesu! Według najnowszych doniesień Channing Tatum spotyka się z piosenkarką Jessie J. Para ma randkować już od ładnych kilku miesięcy. Czy to już poważny związek?

Świat show biznesu nie znosi singli. Więc kiedy słynna para rozstaje się, rzadko mija więcej niż pół roku, zanim ex-zakochani znajdują już sobie nową miłość. Wszystko wskazuje na to, ze na nowo zakochał się właśnie Channing Tatum, który wiosną tego roku rozstał się z żoną, Jenną Dewan.

Według najnowszych doniesień aktor randkuje od kilku miesięcy z piosenkarką Jessie J. 6 października Channing był widziany na koncercie wokalistki w Salt Lake City, a dwa dni później para bawiła się razem na polu golfowym w pobliżu Seattle.

>> Prawnik Cristiano Ronaldo: "Dokumenty o gwałcie są sfałszowane!" Wykradli je hakerzy?

Channing Tatum i Jenna Dewan są już w nowych związkach?

Magazyn People informuje, że romans Channinga Tatuma i Jessie J to jednak dość nowa sprawa. Tymczasem już kilka tygodni temu inny informator serwisu zdradził, że oboje z ex-małżonków randkują już z nowym osobami. Również Jenna Dewan miała wyjść na kilka randek, jednak nie było to nic poważnego.

Jenna Dewan i Channing Tatum byli małżeństwem od 2009 roku. We wspólnym oświadczeniu małżeństwo ogłosiło separację i wyznało, że to rozstania nie doprowadził żaden poważny kryzys - oboje zdecydowali, że po latach przyjaźni w małżeństwie potrzebują przestrzeni.

Czy znajdą ją w nowych związkach?

Channing Tatum
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS
Jessie J
Autor: Duncan Bryceland/REX/Shutterstock/EAST NEWS
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE