Channing Tatum i Jenna Dewan oficjalnie po rozwodzie. Jak podzielili się opieką nad córką?

2019-11-21 13:49 kp
Channing Tatum i Jenna Dewan
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Channing Tatum i Jenna Dewan ponad rok od rozstania oficjalnie nie są już małżeństwem. Para otrzymała rozwód, jednak wciąż musi jednak dopracować z prawnikami porozumienie w kwestii opieki nad dzieckiem i podziału majątku. Dziś oboje mają już nowe życie - Jenna spodziewa się dziecka z nowym partnerem, a Channing jest szczęśliwy z Jessie J.

Związek Channinga Tatuma i Jenny Dewan to dla nich obojga już tylko wspomnienie. Dziś zarówno aktor, jaki i jego była ukochana prowadzą nowe życie - on u boku Jessie J, a ona z nowym partnerem, Stevem Kazee, z którym spodziewa się dziecka. Choć jednak ex-para rozstała się w kwietniu 2018, małżeństwem przestała być formalnie dopiero teraz.

Po dziewięciu latach małżeństwa sąd orzekł o rozwodzie Jenny Dewan i Channinga Tatuma. To jednak jeszcze nie koniec ich związanych z rozstaniem dyskusji.

Channing Tatum i Jenna Dewan rozwiedzeni

Jak podaje Entertainment Tonight, choć Channing Tatum i Jenna Dewan są już oficjalnie po rozwodzie, muszą jeszcze dojść do ostatecznych porozumień w kwestii podziału majątku i opieki nad dzieckiem. Para jest rodzicami 6-letniej Everly, która po rozstaniu celebrytów została z mamą. Channing Tatum w każdej wolnej chwili spędza jednak czas z córką - zdążył już nawet przedstawić jej swoją nową ukochaną, Jessie J.

Everly niedługo będzie mała rodzeństwo - Jenna Dewan jest w ciąży ze swoim nowym partnerem, Stevem Kazee. O dziecku marzy też Jessie J. Wokalistka wyznała niedawno, że ma problemy z płodnością i mimo starań lekarzy wciąż nie udaje jej się zajść w ciążę. Gwiazda marzy jednak o założeniu rodziny i coraz poważniej zastanawia się nad adopcją.

NAJNOWSZE