Jenna Dewan opowiedziała o rozstaniu z Tatumem. Złamane serce wyleczyła… ziołami!

2019-10-23 15:00 AM
Jenna Dewan
Autor: Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Małżeństwo Jenny Dewan i Channinga Tatuma to już zamknięty rozdział. Channing spotyka się z Jessie J, a Jenna jest w ciąży z nowym partnerem Stevem Kazee. Mimo iż para ogłosiła rozstanie w 2018 roku, to Jenna Dewan dopiero teraz wyznała, co pomogło jej w leczeniu złamanego serca po rozstaniu z mężem!

Na złamane serce każdy ma inny sposób i nie ma na to jednej sprawdzonej metody. Jeśli ktoś lubi eksperymentować może spróbować metody Jenny Dewan, która podobno pomogła przetrwać jej trudne chwile po rozstaniu z mężem Channingiem Tatumem. Jednym ze sposobów z jakiego skorzystała amerykańska tancerka to stosowanie świętej bazylii! O swoim odkryciu, Jenna poinformowała w swojej książce „Gracefully You”. Święta bazylia jest skuteczna, ponieważ może ona zmniejszyć ilość kortyzolu uwalnianego przez organizm w chwilach depresji lub lęku.

„Święta bazylia była dla mnie cudowna. Jedną z rzeczy, których nie zamierzałam robić było porzucenie rzeczy, które sprawiają, że czuję się dobrze w tym utrzymanie diety. Zapach bazylii podnosi na duchu i relaksuje. Ilekroć gotuję, pocieram liście między dłońmi i biorę głęboki wdech tego cudownego zapachu. To była moja metoda na poradzenie sobie z rozstaniem. Tak nosiłam różowy kwarc w staniku i brałam ziołowe suplementy”. – tłumaczyła Jenna.

 

Dodatkowo tancerka wyznała, że z Channingem rozstali się w noc przed nagraniem jej programu. Z początku o jej rozstaniu wiedziała tylko mama Dewan oraz jej najlepsza przyjaciółka.

Dewan i Tatum ogłosili rozstanie w kwietniu 2018 roku, a prawie 7 miesięcy później złożyli pozew o rozwód. Mają 6-letnią córkę Everly.

Channing Tatum 05.02
Autor: PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Zobacz też: 

NAJNOWSZE