Mundial 2014: Jennifer Lopez wystąpiła na Ceremonii Otwarcia MŚ Brazylia 2014. J.Lo wyglądała HOT z kuszącym dekoltem i odsłoniętymi nogami! Zobaczcie zdjęcia!
Mecz otwarcia MŚ 2014, Brazylia Chorwacja: Skład? Oto 11 najpopularniejszych Canarinhos z Instagrama!
Mundial 2014 wystartował! Ceremonia Otwarcia MŚ Brazylia 2014 odbyła się
na Corinthians Arena w São Paulo o godzinie 20:00 polskiego czasu. Jennifer Lopez wystąpiła na Ceremonii Otwarcia razem z Pitbullem i Claudią Leitte. Artyści wykonali razem hit We Are One (Ole Ola).
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014! Mecz otwarcia i ceremonia otwarcia: Brazylia rozpoczyna piłkarskie święto!
Niestety, zamiast patrzeć na półnagą Jennifer Lopez, śpiewającą We Are One na Ceremonii Otwarcia Mundialu 2014, polscy kibice musieli słuchać - na szczęście ubranego - Jacka Gmocha. Dlatego właśnie u nas możecie zobaczyć w pełnej okazałości, jak J.Lo prezentowała się na Ceremonii Otwarcia MŚ Brazylia 2014!
Mundial 2014: TERMINARZ! Faza grupowa, 1/8 finału, ćwierćfinały, półfinały i finał! Wg czasu polskiego!
Zobaczcie zdjęcia Jennifer Lopez ze stadionu w Sao Paulo!
Oprócz nich na scenie pojawią się także inni wykonawcy muzycznie, a także kilkuset tancerzy, gimnastyków i wojowników Capoeira. Przygotowane przez Belgijkę Daphne Cornez widowisko skupi się na cechach charakterystycznych Brazylii, nawiązując m.in. do jej bogatej przyrody i piłkarskiej historii.