Céline Dion

i

Autor: Laurene Favier/ Eliot/Starface/STARFACE PHOTO /East News Céline Dion na okładce francuskiego Vogue'a

Gwiazdy

Céline Dion w świetnej formie na okładce Vogue'a. Fani dopytują o jej nieuleczalną chorobę

2024-04-23 10:25

Céline Dion odwołała niedawno trasę koncertową „Courage World Tour” przez bardzo zły stan zdrowia i przeprowadziła się w rodzinne strony, do Kanady. Teraz pojawiła się na okładce francuskiego Vogue'a, co wywołało lawinę skrajnych komentarzy.

Céline Dion cierpi na zespół Moerscha-Woltmanna, czyli tak zwany syndrom sztywnego człowieka, który charakteryzuje się występowaniem sztywności pleców oraz nóg oraz skurczem mięśniowym. To bardzo rzadko występujące schorzenie o podłożu autoimmunologicznym. Do tej pory nie wynaleziono skutecznego leku na tę przypadłość, co oznacza, że 55-letnia artystka prawdopodobnie będzie musiała się z nią mierzyć do końca życia. Céline Dion o swojej chorobie poinformowała oficjalnie w 2022 roku. W 2023 roku, pomimo choroby, ogłosiła trasę koncertową „Courage World Tour”, jednak ostatecznie przez zły stan zdrowia była zmuszona ją odwołać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Celine Dion pokazała się publicznie. Gwiazda wygląda fenomenalnie! Co za ikona

FB - Reacts - Roxie Węgiel | ESKA

Francuski Vogue zaprosił schorowaną Céline Dion do sesji okładkowej

"Wróciła" - czytamy w najnowszym poście francuskiego wydania magazynu Vogue na Instagramie. W social mediach pojawiły się zdjęcia dwóch okładek z Céline Dion w roli głównej. Na jednym diwa prezentuje się w oryginalnej, pudrowo różowej kreacji, w której prezentuje odkryte ramiona, na drugim piosenkarka odziana jest jedynie w krótkie bokserki i rozpiętą, oversizową, białą koszulę.

Nie mogliśmy uwierzyć, że Céline Dion będzie gwiazdą naszego majowego wydania. Co za prezent! Wszystko w niej jest takie autentyczne, takie prawdziwe. Jej szczerość, poczucie humoru, miłość i zaskakujący paradoks bycia międzynarodową gwiazdą o tak rozbrajającym, przyziemnym uroku. Céline powraca dzień po dniu z godną podziwu determinacją. Ona jest wokalistką zachowującą się jak sportowiec! Będziemy czekać, aż usłyszymy jej głos i jej perfekcję, za którą się stęsniliśmy. Będziemy przeszczęśliwi, gdy usłyszymy ją ponownie

- czytamy na oficjalnym kanale francuskiego Vogue'a.

Internauci nie są pewno, czy z Céline Dion jest tak źle, jak jeszcze niedawno mówiła

Internauci wyrazili swoją opinię na temat sesji. Jedni są zachwyceni piosenkarką, jej kobiecą energią i doskonałą sylwetką, inni zastanawiają się, dlaczego nagle pojawia się w tak dobrej formie, skoro jeszcze niedawno mówiła o nieuleczalnej chorobie i słabej kondycji, przez którą odwołała występy.

Ja myślałem, że ma ciężką chorobę dziedziczną ??? Czy może to klon?? // Cieszę się, że wróciła i że ma się dobrze. Ale dlaczego każda gwiazda musi się udowadniać pozując nago lub półnago, to mnie przerasta // Ooooooooo! Wróciłeś! Płaczę ze szczęścia! Kocham cię, Céline! // Najlepsza wokalistka wszechczasów Kochamy panią Pani Dion

- czytamy pod zdjęciami.

Niektórzy najwyraźniej sądzili, że piosenkarka jest w tak tragicznym stanie, że już nic jej nie czeka, jednak Dion pokazuje, że cały czas dzielnie idzie przez życie i stara się normalnie funkcjonować mimo dolegliwości. Co zatem ona sama powiedziała o sesji dla modowego magazynu?

Jestem zaszczycona możliwością realizacji sesji zdjęciowej dla Vogue France. Jestem bardzo dumna, że w wieku 55 lat poproszono mnie o ujawnienie mojego piękna. Ale czym jest piękno? Piękno to Ty, to ja, to co jest w środku, to nasze marzenia, dzień dzisiejszy. Dziś jestem kobietą, która z optymizmem patrzy w przyszłość

 - czytamy na jej oficjalnym Instagramie.