Celine Dion skończyła 51 lat! Wygląda na tyle? [GALERIA]

2019-03-30 15:31

Celine Dion to prawdziwa ikona muzyki. Gwiazda od lat zachwyca publiczność na całym świecie swoim głosem, który najlepiej wszyscy znamy z piosenki My Heart Will Go On. Aż trudno w to uwierzyć, ale 30 marca gwiazda obchodzi 51. urodziny! Z tej okazji zaglądamy na jej Instagram i sprawdzamy, czy wygląda na swój wiek?

Już od ponad trzydziestu lat Celine Dion nieprzerwanie zachwyca kolejne pokolenia swoim niezwykłym głosem. W ciągu lat kariery gwiazda stała się nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek świata, ale i ikoną mody i dobrego smaku. Każde publiczne pojawienie się Celine Dion to duże wydarzenie, bo artystka dba o to, by zawsze wyglądać niebanalnie.

Aż trudno w to uwierzyć, że Celine Dion kończy właśnie 51 lat. Ostatnie lata nie były dla niej łatwe - w 2016 roku wokalistka straciła swojego ukochanego męża, René Angélila oraz brata. Obaj chorowali na raka krtani. Gwiazda podniosła się po tej tragedii i teraz znów cieszy się życiem.

HOT TEMAT
Pete Davidson i Kate Beckinsale

Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Kate Beckinsale wróciła na Instagram. Zdjęcie z Pete Davidsonem? Nic z tych rzeczy

Celine Dion się nie starzeje?

Z okazji urodzin Celine postanowiliśmy sprawdzić, czy gwiazda wygląda na jej wiek. Łatwo można bowiem odnieść wrażenie, że natura obchodzi się z nią bardzo łaskawie - wokalistka wciąż promienieje urodą.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia z Instagramu Celine Dion!

NAJNOWSZE