Catherine Fitzgerald wyjechała do domu rodzinnego. To koniec małżeństwa?

2020-10-28 18:03 es
Dominic West i Catherine FitzGerald
Autor: MIKE / SplashNews.com/East News

Cały świat dowiedział się, że Dominic West i Lily James mieli romans. Kiedy niewierny mąż wrócił do Catherine Fitzgerald, małżeństwo wydało wspólne oświadczenie i zapewniło o sile ich związku. Jednak zagraniczne media donoszą, że rzeczywistość nie jest taka prosta...

Dominic West i Lily James wyskoczyli na romantyczny wypad do Rzymu. Tam całowali się i nie szczędzi sobie czułości. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że na aktora w domu czekała żona i dzieci.

Catherine Fitzgerald zaskoczyła wiele osób swoją reakcją. Razem z Dominikiem Westem wydali wspólne oświadczenie, gdzie zapewnili, że ich małżeństwo jest silne. Teraz zagraniczne media donoszą, że rzeczywistość wygląda inaczej.

ESKA XD #007

Catherine Fitzgerald wyjechała do domu rodzinnego

The Sun donosi, że Catherine Fitzgerald zaszyła się w Irlandii z siostrami Nestą i Honor. W ich rodzinnym domu, zamku Glin w hrabstwie Limerick, analizują sytuację.

Catherine wezwała Nestę i Honoru, aby jej pomogły. Walczy ze sobą i próbuje podjąć decyzję, czy ona i Dominic mogą wciąż być razem. Nesta powiedziała przyjaciołom, że to było jak rodzinne spotkanie kryzysowe.

Zdradza informator The Sun.

Portal donosi, że siostry Catherine Fitzgerald wykazują się wielką troską i otaczają ją serdeczną opieką.

Dominic West i Catherine Fitzgerald są małżeństwem od dziesięciu lat i mają czworo dzieci.

NAJNOWSZE