Historia związków Lily James! Pamiętasz, z kim randkowała gwiazda filmu Mamma Mia 2?

2020-10-17 16:00 es
Lily James
Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News Lily James

W związku ze swoim ostatnim romansem Lily James musi mierzyć się ze słowami krytyki. Gwiazda wyjechała na romantyczny wypad do Rzymu z Dominikiem Westem. Problem w tym, że aktor zostawił w domu... żonę. Z kim jeszcze randkowała gwiazda Mamma Mia?

Życie uczuciowe Lily James znalazło się ostatnio pod okiem opinii publicznej. Wszystko za sprawą jej ostatniego romansu. Gwiazda filmu Mamma Mia 2 niedawno została singielką. Zdecydowała się wyjechać na romantyczny wypad do Rzymu. Niestety jej towarzysz to żonaty Dominic West.

Przypomnijmy, z kim spotykała się wcześniej aktorka.

Historia związków Lily James

Zanim Lily James udała się na wakacje z żonatym Dominikiem Westem, randkowała z kilkoma przystojniakami. Pamiętacie ich?

ESKA XD #005

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jack Fox

Lily James zaczęła spotykać się z gwiazdą Fresh Meat, Jackiem Foxem w 2011 roku. Spotykali się przez rok, a więc rozstali w 2012 roku. Nie było jednak między nimi wrogości.

Jest wspaniała, ma ogromny talent, niesamowicie pracowita, bardzo miła osoba. Nigdy nie powiem o niej złego słowa.

Mówił o Lily James Jack Fox.

Matt Smith

Lily James poznała Smitha w 2014 roku podczas kręcenia filmu Duma i uprzedzenie i zombie. Błyskawicznie stali się jedną z najgorętszych par w Wielkiej Brytanii. Byli razem przez pięć lat, choć rzadko pojawiali się razem publicznie. Związek wyglądał na idealny i pojawiły się nawet plotki o zaręczynach... W 2018 roku Matt Smith zaczął coraz częściej wspominać o dzieciach. Jednak Lily James nie podzielała jego entuzjazmu. Para rozstała się rok później. Kilak razy jeszcze dawali sobie szansę, ale ostatecznie ich drogi się rozeszły.

Chris Evans

Podczas gdy Lily James i Matt Smith mieli przerwę, gwiazda Mamma Mia 2 związała się z samym Kapitanem Ameryką. Lily i Chris Evans byli widziani, jak w lipcu 2020 wracali tą samą taksówką do londyńskiego hotelu Corinthia po spędzeniu razem nocy w prywatnym klubie dla członków w Mayfair. Widziano, jak Chris rozmawiał z personelem hotelu po wejściu przez frontowe drzwi, podczas gdy Lily weszła tylnym wejściem. Później widziano ich jeszcze razem, jak spędzali czas w londyńskim parku.

Dominic West

Żonaty aktor pojechał z Lily James do Rzymu. Tam spędzili kilak naprawdę romantycznych chwil. Jednak najwyraźniej wszystko skończyło się po powrocie do kraju. Dominic West wraz z żoną przedstawili oświadczenie, w któym zapewnili, że zostają małżeństwem, które teraz jest jeszcze silniejsze.

NAJNOWSZE