Cate Blanchett do dziennikarza: "To twoje je*ane pytanie?!" Cate Blanchett PRZERWAŁA WYWIAD! [VIDEO]

2015-03-27 17:36

Cate Blanchett przerwała wywiad po tym, jak dziennikarz zadał jej mega głupie pytanie! Zobaczcie, jak się wkurzyła! Video na Hotplota.pl!

Cate Blanchett przerwała wywiad po tym, jak dziennikarz zadał jej mega głupie pytanie! Zobaczcie, jak się wkurzyła! Video na Hotplota.pl!

Szybcy i Wściekli 7: premiera w Pekinie! Michelle Rodriguez w sexy sukience! Nic nie wyskoczyło? ;) Super zdjęcia!

Z okazji premiery filmu Kopciuszek Cate Blanchett udzieliła dziwnego wywiadu, który nie poszedł tak, jak życzyłby sobie tego przeprowadzający go dziennikarz. Jonathan Hyla od początku rozmawiał z aktorką w sposób, który nie do końca jej jej się podobał. Powiedział między innymi, że miał zamiar przynieść na ten wywiad skrzynkę piwa i wypić ją w trakcie rozmowy razem z Cate Blanchett! Gwiazda filmu Kopciuszek odpowiedziała, że ta randka nie bardzo jej się podoba, bo ona nie lubi piwa.

Wkońcu, zirytowana, zaproponowała, by zaczęli od nowa. Hyla zadał więc - już całkiem na poważnie - swoje pierwsze pytanie: "Jak udało ci się zmusić kota [w filmie Kopciuszek], żeby robił na smyczy to, co chcesz, by robił? Bo ja próbuję i zakładam smycz kotu mojej dziewczyny i to nigdy nie działa u mnie".

Cate Blanchett nie wytrzymała... "Poważnie? To jest twoje pytanie? To jest twoje je*ane pytanie?" - wypaliła i zakończyła wywiad, siląc się jeszcze na żartobliwe pożegnanie z dziennikarzem.Kiedy jest zmiana czasu 2015 na letni z zimowego: jak przestawiamy zegarek i po co zmienia się czas? Szukamy Daylight! [VIDEO]NAJNOWSZE