Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA

Celebryci

Caroline Derpieński pokazała partnera! Jak wygląda Dżak?

2023-12-09 11:17

Narzeczony Caroline Derpienski wzbudza ogromne zainteresowanie, ale również kontrowersje. Królowa dajmondsów wielokrotnie przyznawała, że planuje pokazać swoją miłość życia, jednak do tej pory oficjalnie tego nie zrobiła. Internauci dotarli jednak do zaskakujących kadrów, na których można zobaczyć jego sylwetkę! Okazuje się, że celebrytka przypadkowo pokazała już Dżaka!

Partner Caroline Derpienski zdecydowanie należy do jednej z najbardziej tajemniczych postaci w polskim show-biznesie. Z informacji, które przekazuje mediom celebrytka wynika, że jej ukochany jest od niej o 35 lat starszy, co wskazywałoby na to, że ma około 60 lat. Królowa dollarsów wielokrotnie podkreślała, że Dżak jest miłością jej życia, a uczucie, które ich połączyło jest tak silne, że przetrwa nawet najcięższe czasy. Celebrytka z Miami nie ukrywa, że na swojego narzeczonego wybrała sobie miliardera, który (jak podkreśla) jest bardzo cenioną postacią w Stanach. Jak dotąd Caroline nie zdecydowała się jeszcze oficjalnie pokazać swojego latynoskiego ukochanego, jednak fani dotarli do relacji na jej Instagramie, która odsłania przed nimi nowe karty dotyczące mężczyzny.

IGNACY vs. HITY 2003. Jego wiedza muzyczna jest szokująca!

Caroline Derpieński - partner

Choć narzeczony Caroline Derpienski rzekomo jest latynoskim miliarderem z oszałamiającą urodą, to wiele osób przypuszcza, że tajemniczy mężczyzna tak naprawdę nie istnieje. Fani zwracają uwagę na to, że gdyby rzeczywiście życie miłosne celebrytki wyglądało tak, jak je opisuje, to chętniej pokazywałaby zakulisowe kadry. Internetowi detektywi jak zawsze stoją na posterunku. To właśnie oni odkryli relację, którą modelka wrzuciła na swojego Instagrama sprzed kilku tygodni, na którym możemy dopatrzeć się sylwetki słynnego Dżaka. Ukochany celebrytki, nagrywając ją podczas jednego z ich wspólnych, luksusowych wyjść, odbił się w szybie windy. Choć ciężko dopatrzeć się jak dokładnie wygląda, to fani uważają, że jego postać z nagrania kompletnie nie przypomina tej, o której tak chętnie opowiada Caroline.

Caroline Derpieński pokazała partnera! Jak wygląda Dżak?

i

Autor: Instagram/carolinederpienski