Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA

Celebryci

Caroline Derpienski nie może odpędzić się od fanów. Ochroniarze muszą dbać o jej bezpieczeństwo

2024-02-27 14:25

Celebrytka nie ukrywa tego, że jej dollarsowe życie i popularność wymagają wiele pracy i ostrożności. Nieustanne podróże między Warszawą a Miami, imprezy, zakupy i spotkania biznesowe czy kolejne projekty z pewnością zajmują wiele czasu i energii. Nic dziwnego, że modelce zależy na tym, by w swym zabieganym życiu mieć kogoś, kto będzie czuwał nad jej bezpieczeństwem.

Królowa dollarsów zdecydowała się przylecieć do Polski, by załatwić kilka istotnych dla niej spraw. Caroline Derpienski nieustannie zaskakuje wszystkich swoimi najnowszymi pomysłami, planami i współpracami, o których wiele osób może śnić. Po tym, jak pod koniec października ubiegłego roku zadebiutowała w roli projektantki mody i pokazała swoją dollarsową kolekcję, którą stworzyła specjalnie na tę okazję, postanowiła, że to jeszcze nie koniec. Kontrowersyjna celebrytka zamierza w najbliższym czasie zorganizować kolejny pokaz jej autorskiej kolekcji. W związku z tym spakowała walizki i ponownie przyleciała do ojczyzny. Na lotnisku czekali na nią nie tylko fani i paparazzi, ale również ochroniarze, którzy dbali o jej bezpieczeństwo oraz komfort. Szczególnie, że w ostatnim czasie zrobiło się o niej bardzo głośno. Caroline podkreśla, że w związku z filmem Krzysztofa Stanowskiego obawia się o własne życie i woli mieć przy sobie wsparcie. Co więcej, zauważyła, że ostatnie tygodnie przyczyniły się do sporego wzrostu jej popularności, co skutkuje większą rozpoznawalnością na ulicy.

Luna na Eurowizji | MAKS ON AIR SHORT

Caroline Derpienski - ochrona

Wygląda na to, że celebrytka nie zamierza oszczędzać na swoim bezpieczeństwie, a podstawą jej działalności medialnej jest ostrożność i dbanie o swój komfort. Ochroniarze Caroline Derpienski z pewnością mają ręce pełne roboty. Szczególnie, że towarzyszą jej nie tylko podczas niemal wszystkich wyjść branżowych, ale także w trakcie załatwiania różnego rodzaju spraw na mieście. Po ostatniej głośnej aferze postanowiła, że podczas wszystkich wyjść towarzyszyć jej będzie pięciu muskularnych mężczyzn.

Ja mam 5 ochroniarzy dostępnych 24 godziny dla mnie w Polsce ze względu na bezpieczeństwo, ponieważ jak się jest osobą publiczną, to szaleńców nie brakuje. Nawet na lotnisku, kiedy musiałam być sama, jak leciałam z Miami, to po prostu jak stałam w kolejce zdać bagaż, laska mnie zaczęła macać po plecach - wyznała na Instagramie.

To nie jest kwestia tego, że ja chcę zaszpanować ochroną. To jest po prostu kwestia bezpieczeństwa, bo miałam już takie sytuacje w życiu, które były dość niebezpieczne. Zwłaszcza, że ja jestem mega kontrowersyjną osobą w Polsce, nie muszę tego nikomu tłumaczyć. Non stop dostaję różne pogróżki w dm. Naprawdę okropne zastraszanie mojej osoby, więc po prostu ja nie chcę żyć w psychozie, tylko ja odwiedzając was chcę się czuć psychicznie zrelaksowana i myśleć o tym, co mam do zrobienia, a nie martwić się i oglądać za siebie - dodała.

Co więcej, jakiś czas temu dziennikarz Party.pl przy okazji eventu, na którym celebrytka pojawiła się ze swoim ochroniarzem zapytał o to, ile płaci mu Caroline.

Na pewno najwięcej w Polsce - przyznał mężczyzna.

Wtem głos zabrała sama Caroline, która zdradziła, że zatrudnia kilku mężczyzn.

To jest tylko jeden z dziesięciu dzisiejszych ochroniarzy - przyznała.