Cardi B i Offset

i

Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Cardi B ma wsparcie w mężu! Offset broni jej singla WAP po krytyce Snoop Dogga

2020-12-15 19:02

Cardi B narobiła sporo zamieszania swoim ostatnim singlem. Nie jest tajemnicą, że WAP wywołał różne reakcje. Na przykład Snoop Dogg nie jest zachwycony tym kawałkiem. Mało pochlebnie wypowiadał się o ostatniej produkcji Cardi B. Teraz głos zabrał Offset. Stanął po stronie żony!

Cardi B robi zamieszanie w muzyce. Jej singiel WAP jest co najmniej kontrowersyjny. Przede wszystkim chodzi o teledysk, w którym występuje razem z Megan Thee Stallion. Jest tam gorąco! Dziewczyny machają tyłkami w skąpych strojach, niepozostawiając wiele dla wyobraźni.

To nie bardzo podoba się weteranowi rapu. Snoop Dogg skrytykował piosenkę Cardi B. Najwyraźniej już zapomniał, jakie sam robił teledyski... W obronie produkcji stanął za to Offset.

Diablo 4 i Far Cry 6 [Najbardziej wyczekiwane gry 2021] | ESKA XD - Blogier #12

Offset staje w obronie Cardi B

W jednym z ostatnich wywiadów Snoop Dogg skrytykował piosenkę Cardi B. W zasadzie bardziej chodzi o sam teledysk. Snoopowi przeszkadza golizna w klipie WAP!

Zostaw coś dla wyobraźni. Miejmy trochę prywatności, trochę intymności [...] To jak twoja duma i własność, twój klejnot Nilu. [...] To powinna być własność, o której nikt się nie dowie, dopóki mu tylko jemu tego nie pokażesz.

Zdaje się, że Snoop Dogg zupełnie zapomniał, jak wyglądały jego teledyski. Sukienek do kostek tam nie było! Raper zdaje sobie sprawę, że ta zmiana przyszła z wiekiem.

Dodał.

Zupełnie innego zdania jest mąż Cardi B. Offset mówi wprost: mężczyźni nie mogą gadać na kobiety - są zbyt silne.

Kiedy byłbym młody, miał 21 czy 21 lat pewnie bym dołączył i zrobił remix. Ale jako starszy mężczyzna… Uwielbiam to, że kobiety wyrażają i robią swoje, ale nie chcę, aby modne stało się to, że młode dziewczyny wyrażają się tylko tak, nie wiedząc, że jest to klejnot, który powinny trzymać, aż pojawi się właściwa osoba.

- Jako faceci mówimy ten sam szajs, dlatego mężczyźni nie mogą gadać na kobiety. Są zbyt silne. Jest wiele kobiet, które wzmacniają pozycję, nie niszcz tego. Nigdy nie mieliśmy tylu artystek.

- Nie wchodzę w biznes kobiet, więc powiem tylko, że nienawidzę, kiedy mężczyźni to robią.

- Powinniśmy podnosić na duchu nasze kobiety i nie mówić, co mogą, a czego nie mogą zrobić. Wiesz, jak długo kobietom mówiono, że nie mogą czegoś zrobić lub nie powinny tego robić, albo wykluczano je z show-biznesu. Więc trzymam się z daleka od kobiecych spraw...

To tylko niektóre z wypowiedzi Offseta z rozmowy z TMZ.

Myślicie, że mówi szczerze, czy może chce tylko przypodobać się Cardi B, żeby go nie zostawiła?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?