Cardi B utworzy zbiórkę pieniędzy dla Joego Exotica?! Czym jej zaimponował groźny przestępca?

2020-03-30 12:19 AM
Cardi B
Autor: Rex Features/East News

Cardi B uwielbia kontrowersje. Tym razem ponownie zrobiło się o niej głośno, a wszystko za sprawą tego, że na Twitterze artystki pojawił się niepokojący wpis. Jeśli zaufać temu co napisała raperka, to wychodzi na to, że chce wesprzeć groźnego przestępcę i najlepiej wyciągnąć go z więzienia, gdzie odbywa karę m.in. za próbę zabójstwa!

Niedawno na Netflixie pojawił się dokument, który szybko zdobył serca widzów. Serial o nazwie „Król tygrysów” opowiada o świecie hodowców dzikich kotów. Dokument skupia się na wielu postaciach a jedną z nich jest Joe Exotic, który aktualnie odbywa karę więzienia po tym jak został oskarżony o usiłowanie zabójstwa Carole Baskin – obrończyni praw zwierząt. Oprócz tego postawiono mu również 17 innych zarzutów związanych z naruszeniem dzikiej przyrody. Mężczyzna odsiaduje wyrok 22 lat więzienia. Cardi B zafascynowała się serialem i historią Joego do tego stopnia, że wątpi w winę mężczyzny i marzy o tym by jak najszybciej wyszedł na wolność!

Raperka opublikowała wiadomość na Twitterze z informacją, że chce utworzyć specjalny fundusz pieniężny dla Joego… Fani komentowali pisząc, że mają nadzieję, że to żart ze strony Cardi B.

„Założę konto GoFundMe dla Joego – będzie wolny”. – pisała.

Wcześniej bohater „Króla tygrysów” miał złożyć pozew przeciwko United States Fish and Wildlife Service i domagać się ułaskawienia przez prezydenta!

Jak myślicie, Cardi B faktycznie wspiera Joego Exotica czy po prostu go trolluje?

NAJNOWSZE