Cardi B robi testy na COVID aż 4 razy w tygodniu! Wydaje na nie majątek

2021-01-27 13:10 mm
Cardi B i testy na Covid
Autor: Murad Orujov/SPUTNIK Russia/East News, Rex Features/East News

Cardi B ujawniła, jak często testuje się na obecność koronawirusa i ile ją to kosztuje. Okazuje się, że gwiazda wydaje na testy majątek. Raperka sprawdza nie tylko stan własnego zdrowia, ale także swojej ekipy. Dlaczego jest aż tak ostrożna?

Niestety na całym świecie koronawirus wciąż paraliżuje życie i gospodarkę. Z powodu pandemii i ciągle dużej liczny zakażeń i zgonów na COVID-19 praktycznie przestały funkcjonować niektóre dziedziny życia. 

Nie jest tajemnicą, że z powodu obostrzeń oberwała m.in. branża rozrywkowa, a w szczególności koncertowa. 

Cardi B testuje się kilka razy w tygodniu

Pozbawione możliwości zarabiania na koncertach gwiazdy radzą sobie, jak tylko mogą. Wiele z nich próbuje zarabiać biorąc udział w przeróżnych internetowych wydarzeniach i współpracując z markami w sieci. 

Ale niestety nie jest to do końca praca online, na jaką mogą sobie pozwolić ludzie zatrudnieni w innych branżach. Sesje zdjęciowe czy spotkania z menadżerami marek wymagają zachowania środków bezpieczeństwa. Najgorszy scenariusz, jaki mogą sobie wyobrazić klienci, to zakażenie u gwiazdy w środku rozpoczętej kampanii.

Nic dziwnego, że Cardi B postanowiła dmuchać na zimne i testować się tak często, jak to tylko możliwe.

To koniec ich małżeństwa!Opublikowany przez Hotplota.pl Wtorek, 26 stycznia 2021

Cardi B ujawniła właśnie, jak często testuje się na obecność koronawirusa i jak bardzo obciąża to jej budżet.

Mam testy na Covid około 4 razy w tygodniu. Mój management też jest testowany. Za każdym razem na test wydaję około 250 dolarów za każdy. Zrobił się z tego poważny biznes 🤦🏽‍♀️

- napisała Cardi B na Twitterze. 

Raperka ma na myśli przynajmniej trójkę swoich najbliższych współpracowników, łatwo więc policzyć, że miesięcznie wydaje na testy kilkanaście tysięcy dolarów!

Cardi B od samego początku pandemii traktuje zagrożenie bardzo poważnie. Kiedy latem wraz z Megan The Stallion kręciła teledysk WAP, wydała na same testy około 100 tysięcy dolarów!

To faktycznie "bardzo poważny biznes"...

Zobacz też: Te gwiazdy nie jedzą mięsa. Oto słynni weganie show-biznesu!

NAJNOWSZE