Cardi B odwołała koncert i... zarobi na nim jeszcze więcej!

2019-05-23 20:24
Cardi B 16.05
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Cardi B odwołała koncert na festiwalu muzycznym w Baltimore z powodu powikłań po przebytych niedawno operacjach plastycznych. Choć organizatorzy obawiali się, że fani będą wkurzeni na raperkę i zbojkotują jej koncert w nowym terminie, stało się coś dokładnie odwrotnego! Jak to możliwe, że bilety cieszą się aż taką popularnością?

Jak Was informowaliśmy, Cardi B niemal w ostatniej chwili odwołała swój udział w festiwalu muzycznym 92Q Spring Bling w Baltimore, gdzie miała wystąpić w najbliższy piątek, 24 maja 2019. Artystka doświadczyła komplikacji po przebytych niedawno operacjach plastycznych. Gwiazda przeszła powiększenie piersi i odessanie tłuszczu. Lekarze kategorycznie zakazali jej występów przez kilka najbliższych tygodni.

Cardi B szybko dogadała się z organizatorami koncertu i przełożyła swój występ w Baltimore na 8 września. Promotorzy koncertowi obawiali się nieco, że przez odwołany w ostatniej chwili koncert (zwłaszcza z takich powodów, jak operacje plastyczne) fani wkurzą się i zbojkotują nowy termin występu. Jak się okazało, obawy były bezpodstawne, a stało się dokładnie odwrotnie!

Jak podaje amerykański serwis TMZ, w 30 minut na nową datę koncertu sprzedały się 2 tysięce biletów! Krótko potem rozeszło się kolejnych 2600 wejściówek. A to wszystko przecież dodatkowe wlotki, poza tymi, które sprzedały się wcześniej na pierwotny termin koncertu, a będą honorowane na wrześniowym koncercie. Wiele wskazuje na to, że organizatorzy nie będą mieli problemu z wyprzedaniem wszystkich 13 tysięcy miejsc na występ.

Wygląda na to, że wiadomość o odwołaniu koncertu z powodu powikłań po operacjach sprawiła, że o słabo dotąd wypromowanym koncercie dowiedziało się znacznie więcej fanów Cardi B! Kto by pomyślał, że poprawianie cycków i odsysanie tłuszczu to tak skuteczne chwyty marketingowe!

NAJNOWSZE