Cardi B na pogotowiu a inne gwiazdy łamią kwarantannę! Co się dzieje w show-biznesie?

2020-04-05 20:58 es
Kolaż Kylie Jenner Cardi B Sophie Turner
Autor: hotplota.pl Kolaż Kylie Jenner Cardi B Sophie Turner

Chociaż wszyscy powinniśmy siedzieć w domach, w świecie gwiazd sporo się dzieje. Odpalcie nasz quiz i sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco ze wszystkimi ploteczkami.

Bez dwóch zdań największą gwiazdą ostatnich tygodni jest Koronawirus. Groźna choroba przybyła z Chin i rozłożyła na łopatki cały świat. Na taryfę ulgową nie mogą liczyć nawet największe gwiazdy show-biznesu. Wirus może zaatakować każdego, dlatego dla bezpieczeństwa swojego i innych wszyscy powinniśmy zostać w domach. Kolejne tygodnie w izolacji nie są łatwe. Dlatego nie dziwi nas, że ludzi zaczynają łamać zasady kwarantanny. Które gwiazdy wykazały się taką nieodpowiedzialnością i ruszyły na miasto?

Jedną z gwiazd, która otwarcie przyznaje, że Koronawirus ją przeraża, jest Cardi B. Żona Offseta zabunkrowała się w domu i dodawała zabawne filmiki na insta. Niestety niedawno Cardi B pokazała zdjęcie, na którym widać jej dłoń ze szpitalną opaską na nadgarstku. Na opasce widnieje data przyjęcia pacjentki na oddział. Co się dzieje?!

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Poza tym znajdziecie w nim wszystkie najważniejsze ploteczki z ubiegłego tygodnia. Sprawdźcie swoją wiedzę z zakresu życia gwiazd. Powodzenia!

NAJNOWSZE