Cardi B ma lęk wysokości! TE ZDJĘCIA Offseta nieźle ją wkurzyły!

2019-09-10 20:20 nk
Cardi B i Offset
Autor: Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Wiedzieliście, że Cardi B boi się wysokości? Offset z pewnością wiedział, kiedy usiadł na barierce balkonu wysokiego piętra jednego z wieżowców. Raperka, kiedy to zobaczyła, dostała prawie zawału serca! Cardi była po prostu wściekła!

Cardi B i Offset stanowią wybuchowy związek, oparty w dużej mierze na wyuzdanym seksie, z którym oboje lubią się afiszować. Była striptizerka oparła swoją karierę na wyzywających strojach i pozycjach, a także bezpruderyjnych wyznaniach związanych z pożyciem intymnym z partnerem. No i na piosenkach, ale to chyba w drugiej kolejności...

Offset prawie przyprawił Cardi B o zawał!

Wydawałoby się, że Cardi B należy do kobiet, które niczego i nikogo się nie boją. A jednak! Raperka ma paniczny lęk wysokości! A jej mąż ostatnio niecnie to wykorzystał przeciwko niej!

Offset opublikował na Instagramie swoje zdjęcia, na których siedzi na szklanej barierce balkonu na wysokim piętrze jednego z nowojorskich wieżowców - a wiadomo, jak te potrafią być wysokie! Nawet osoba bez lęków mogłaby się przestraszyć takiej sytuacji, a co dopiero Cardi!

Chłopcze, jeśli natychmiast stamtąd k***a nie zejdziesz... Próbujesz przyprawić mnie o zawał serca. Wiesz, że nienawidzę wysokości!

- napisała wyraźnie wkurzona Cardi B.

Znając tę parę, domyślamy się, jak po tej akcji Offset udobruchał ukochaną... ;)

NAJNOWSZE