Cardi B jest w ciąży! Raperka pokazała brzuch na BET Awards 2021

2021-06-28 7:36 kp
Cardi B
Autor: Invision/Invision/East News

Po wszelkich kryzysach, zdradach i groźbach rozwodu Cardi B i Offset są dziś szczęśliwsi niż kiedykolwiek! Para pojawiła się razem na gali BET Awards 2021, a tym, co przyciągało wzrok wszystkich, był wyraźnie podkreślony, ciążowy brzuszek raperki. Nie ma wątpliwości, że Cardi B jest w drugiej ciąży. Radosną wiadomość ogłosiła już na Instagramie.

Cardi B udało się bardzo długo utrzymać w tajemnicy swoją drugą ciążę. Raperka, która dotąd raczej otwarcie mówiła w mediach o swoim życiu prywatnym, tym razem postanowiła cieszyć się ważnymi wydarzeniami z dala od dziennikarzy i fanów. Ciążowy brzuch gwiazdy zaskoczył więc wszystkich, gdy w towarzystwie Offseta pojawiła się ona w Los Angeles.

Gwiazdy licznie pojawiły się na imprezie po tym, jak w ubiegłym roku BET Awards odbyły się całkowicie wirtualnie. Tym razem muzycy mogli wystąpić na prawdziwej scenie i osobiście odebrać nagrody.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Cardi B jest w ciąży

Cardi B zaskoczyła fanów swoją ciążą, gdy pojawiła się na scenie podczas występu grupy Migos z numerem Type S--. Raperka wystąpiła w obcisłym kombinezonie z przezroczystym materiałem prosto na jej brzuchu, który miał sprawić, że wzrok wszystkich skupi się natychmiast na jej ciążowych krągłościach. Tak też się stało.

Przypomnijmy, że w lipcu trzy lata skończy córka Cardi B i Offseta, Kulture Kiari. Sam Offset ma też trójkę dzieci z poprzedniego związku. Para ma za sobą kilka poważnych kryzysów. W 2018 roku Cardi B rzuciła męża po tym, jak Offset przyznał się do zdrady. Po kilku miesiącach para wróciła do siebie. Jesienią ubiegłego roku raperka zapowiadała, że rozwiedzie się z partnerem z powodu "różnic nie do pogodzenia". Wtedy również parze udało się pokonać kryzys.

Cardi B potwierdziła już ciążę na Instagramie.

NAJNOWSZE