Cardi B i Will Smith to jedna osoba? Ten filmik rozbawił nawet samego Willa!

2019-06-10 18:07
Cardi B jako Will Smith
Autor: www.instagram.com/willsmith

Dowcipny internauta zrobił z Cardi B... Willa Smitha! Ten przerobiony fragment wywiadu z raperką z 2017 roku to prawdziwy hit! Nawet sam Will opublikował go na Instagramie! Zobaczcie koniecznie, co go tak rozbawiło, i sprawdźcie reakcję Cardi na to nagranie!

Cardi B zdecydowanie ma teraz swoje pięć minut. Will Smith zresztą też - a to za sprawą filmu Aladyn, w którym aktor zagrał dżina, a także dzięki żonie, Jadzie, która w swpoim talk show, Red Table Talk, ujawnia pikantne tajemnice rodziny. Czy z połączenia Cardi B i Willa Smitha otrzymalibyśmy gwiazdę idealną? Otóż... oceńcie sami!

W 2017 roku Cardi B udzieliła wywiadu w amerykańskim programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Raperka opowiadała w nim między innymi, skąd wziął się jej artystyczny pseudonim. Mówiła to tak szybko i w tak zabawny sposób, że wielu fanom ta wypowiedź szczególnie zapadła w pamięć. Teraz jednak fragment wywiadu zyskał zupełnie nowe życie. A to za sprawą Willa Smitha, a właściwie internauty, który "wmieszał" aktora w cała sprawę!

Otóż w przerobionej wersji nagrania z wywiadu Cardi B ma twarz... Willa Smitha!

Wszyscy robicie za dużo!! Hahaha... To jest TAKIE DOBRE. Ktokolwiek wie, kto to zrobił??

- pyta rozbawiony Will Smith, publikując filmik. Na nagranie zareagowała także sama Cardi B, która również udostępniła je na Twitterze.

Ten jeden raz, kiedy piłam biotynę.

- napisała raperka.

Zobaczcie przerobione video! Naszym skromnym zdaniem, Cardi w zaroście jest bardzo do twarzy! ;)

NAJNOWSZE