Cardi B i Offset razem na kolacji. Trudno uwierzyć, że raperka niedawno została mamą!

2021-10-12 13:25 AM

Cardi B 4 września urodziła drugie dziecko. Gwiazda nie zwalnia tempa i często jest widywana nie tylko na branżowych wydarzeniach, ale także na wspólnych wyjściach z mężem Offsetem. Para raperów wybrała się na kolację z przyjaciółmi. Spójrzcie tylko na stylówkę Cardi, trudno uwierzyć, że niedawno urodziła, prawda?

Cardi B i jej mąż raper Offset niedawno wrócili z paryskiego tygodnia mody, gdzie raperka chwaliła się swoimi pomysłami na oryginalne stylizacje.

Para raperów wróciła już do domu do Stanów Zjednoczonych i ani myśli odpoczywać. Na Instagramie zarówno Cardi B jak i Offseta pojawiły się nagrania ze wspólnego wyjścia. Prawdopodobnie była to kolacja z przyjaciółmi lub urodziny raperki, które przypadały 11 października. Choć jak na urodziny, impreza była zbyt skromna…

Raperka ubrała świecące, fioletowe legginsy i koszulkę również w podobnym kolorze. Do tego dobrała mnóstwo biżuterii, oczywiście diamentowej.

Fani jednak zwrócili uwagę na figurę raperki. Wielu nie mogło uwierzyć, ze Cardi B trochę ponad miesiąc po raz drugi została mamą. Jej figura wygląda tak samo jak sprzed ciąży.

Liczymy, że kiedyś zdradzi nam swój sekret. 😉

Spójrzcie tylko na fotki poniżej!

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Cardi B
Autor: instagram.com/offsetyrn
Offset
Autor: instagram.com/iamcardib
NAJNOWSZE