Cardi B dostała na 27 urodziny pierścionek z gigantycznym brylantem! To nie wszystko...

2019-10-12 17:28 nk
Urodziny Cardi B
Autor: https://www.instagram.com/iamcardib

Offset wiedział, jak uszczęśliwić swoją żonę. Na 27. urodziny sprezentował jej pierścionek z przeogromnym brylantem. Ale to niejedyny drogocenny prezent, jaki dostała w swój wyjątkowy dzień! Tych urodzin raperka chyba nigdy nie zapomni. Zwłaszcza, kiedy będzie dźwigać na sobie całą tę biżuterię!

11 października 2019 Cardi B skończyła 27 lat. Dzień jej urodzin był okazją do hucznego świętowania w gwiazdorskim stylu: z przepychem, jedzeniem z najwyższej półki, wyszukanymi niespodziankami i bardzo drogimi prezentami! Za podarki urodzinowe, jakie dostała tego dnia Cardi B, można by żywić przez rok zapewne niejedną wioskę!

Happy BDay Cardi B!

11 października Cardi B dostawała życzenia urodzinowe z całego świata. Również mąż, Offset, poświęcił jej wzruszając wpis na Instagramie, opatrzony wspólnymi filmikami. Jednak prezent, jaki podarował żonie tego wyjątkowego wieczoru, przyćmiewa wszystko, co raperka dotąd dostała!

Mój najlepszy przyjaciel, miłość mojego życia, mój anioł stróż, mama Koulture Kiari. Ten dzień jest twoim specjalnym dniem. Kocham cię. Wszystkiego najlepszego!! Nie tylko ja i rodzina, ale cały świat cię kocha.

- napisał Offset. Tymczasem wieczorem podarował Cardi B podwójny pierścionek z ogromnym brylantem w kształcie serca. To jednak niejedyny drogi prezent, jaki Cardi dostała na urodziny. Był jeszcze ogromny, wysadzany brylantami naszyjnik ze zdjęciem córki raperki, a także kilka torebek z legendarnej linii Birkin, które uzupełniły imponującą kolekcję gwiazdy. Cardi dostała nawet tort w kształcie torebki Birkin!

Dodatkowo roczna córka Cardi B i Offseta dostała z okazji urodzin mamy ponad 100-karatową biżuterię!

To się nazywa świętowanie na bogato! Tak to można się starzeć! ;)

NAJNOWSZE