Cardi B broni decyzji o operacjach plastycznych: "Robię to, co k***a chcę"!

2019-05-31 12:33
Cardi B 16.05
Autor: Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

Cardi B musiała odwołać kilka koncertów z powodu rekonwalescencji po powiększaniu piersi i odsysaniu tłuszczu. Wielu fanów krytykuje raperkę za upiększanie się kosztem obowiązków zawodowych i pyta, czy naprawdę musiała to robić. Ona odpowiada w swoim stylu - czyli bardzo ostro! Czy TAKIE argumenty trafią do fanów?

Cardi B przeszła niedawno zabieg liposukcji i powiększenia biustu. Raperka już od jakiegoś czasu zapowiadała, że chce poprawić swoje ciało po ciąży i zrobiła to. Potem zaskakująco szybko wróciła na scenę, choć lekarze doradzali jej zrobienie dłuższej przerwy na rekonwalescencję. Cardi B nie posłuchała ich i nabawiła się komplikacji pooperacyjnych. Te zmusiły ją do odwołania kilku koncertów.

Fani nie rozumieją, dlaczego Cardi B wolała iść pod nóż, niż zadbać o swoje ciało poprzez aktywność fizyczną. Słowa krytyki oczywiście nie podobają się idolce. Ta postanowiła odpowiedzieć na zarzuty.

Cardi B odpowiedziała na pytania fanów na videochacie na żywo. Internauci oczywiście pytali głównie o ostatnie operacje plastyczne. Z ich powodu raperka musiała odwołać część koncertów, co kosztowało ją grube miliony dolarów oraz... reputację fanów! Ci uważają, że Cardi jest po prostu za leniwa, by ruszyć tyłek na siłownię i zgubić nadmiar tłuszczyku oraz zadbać o ujędrnienie biustu.

Robię to, cokolwiek k***a chcę zrobić z moim ciałem. Pozwólcie, że wam coś powiem, s*ki. Robię to, co k***a chcę. I nie mam czasu wolnego w ciągu dnia, jak wy. Moja praca jako artystki scenicznej to praca 24-godzinna. Więc nie, nie mam czasu ćwiczyć.

- stwierdziła Cardi.

Przekonała Was? Jak na tak zarobioną osobę raperka ma zaskakująco dużo czasu na robienie paznokci i włosów oraz strojenie się. Nie mówiąc już o wakacjach co chwilę w innym miejscu. Naprawdę brakuje jej pół godzinki z 3 razy w tygodniu na brzuszki?!

NAJNOWSZE