Camila Cabello ukradła TO z Pałacu Kensington! Teraz przeprasza Kate i Williama

2019-11-26 17:30 kp
Książę William, Kate Middleton, Camila Cabello
Autor: SplashNews.com/East News; Rex Features/East News

Camila Cabello miała niedawno okazję na wizytę w Pałacu Kensington i spotkanie książąt Cambridge. Wokalistka wzięła udział w wydarzeniu Teen Heroes, podczas którego honoruje się młodych, zdolnych ludzi. Dopiero teraz gwiazda przyznała, że tamtego dnia... ukradła coś z pałacu! Nic dziwnego, że nie daje jej to spokoju!

Okazuje się, że najlepsi ochroniarze i królewska służba nie są w stanie uchronić Pałacu Kensington przed... Camilą Cabello! Piosenkarka brała w październiku udział w spotkaniu w BBC Radio 1 Teen Heroes Awards, do którego doszło w Pałacu Kensington. Na miejscu byli oczywiście Kate Middleton i książę William, rozmowa z którymi zrobiła na młodej gwieździe ogromne wrażenie.

Dopiero teraz wyszło na jaw, że Camila zabrała do domu ze spotkania pewną pamiątkę...

Camila Cabello okradła Kate i Williama z... ;)

Do swojej niewinnej kradzież Camila Cabello przyznała się, zmuszona przez dziennikarza Grega Jamesa, który razem z Camilą odwiedził Pałac Kensington.

Ty wyzwałeś mnie! A nie można nie podjąć wyzwania. Jeśli jest coś, czego się nauczyłam w życiu, to to. Więc to zrobiłam. A ty, przy jednym ludzi z pałacu, odkryłeś mnie! "Ukradła ołówek!". Pomyślałam: "O Boże" i schowałam go do portfela mojej mamy. A ona mówiła: "Musimy go oddać! Musimy oddać ten ołówek!". Bardzo mi przykro. Nadal go mam. Przepraszam, Williamie i przepraszam, Kate...

- wyznała zestresowana Camila Cabello.

Jak na wyznanie wokalistki zareagowali książęta? Bezbłędnie! Kate i William udostępnili wyznanie Camili na swoim Twitterze i dodali wymowną emotkę!

Myślicie, że jej wybaczyli? ;)

NAJNOWSZE